Wiadomości

Polska wódka znów najlepsza!

Wtorek, 22 czerwca 2010
Stock Prestige Vodka - nowość z lubelskiej fabryki Stock to najwyżej oceniony trunek w tegorocznym Monde Selection. Polska wódka znów okazała się najlepsza na międzynarodowym forum. Jurorzy przyznali mu Gold Quality Award 2010 - złoty medal najwyższej jakości.

W prestiżowym brukselskim konkursie, organizowanym od 1961 r. przez najstarszą na świecie, niezależną organizację, badającą jakość alkoholi, Stock Prestige Vodka okazała się bezkonkurencyjnym zwycięzcą, zdobywając złoty medal w kategorii wódek premium.

O pierwszym miejscu na podium zadecydowały wszystkie te walory, które sędziowie Instytutu Jakości uważają za decydujące: smak, zapach, czystość oraz harmonia składników. Alkohole z całego świata, które zostały zgłoszone do konkursu, testowali wyspecjalizowani eksperci oraz profesjonaliści z firm badawczych i naukowych, którzy są liderami opinii w dziedzinie wyrobów spirytusowych. 

Stock Prestige Vodka to kolejny sukces po Czystej De Luxe. Wódka wprowadzona na rynek w październiku ubiegłego roku jest wynikiem połączenia sił historycznego imperium Stocka oraz wódczanych tradycji lubelskiego Polmosu. Staranny proces produkcji poprzez sześciokrotną destylację i filtrację na zimno, zaowocował czystym, aromatycznym produktem. W tym roku doceniona także w międzynarodowym konkursie w San Francisco, gdzie w szranki stanęły te tradycyjne oraz  te „najdziwniejsze" trunki z całego świata, wódka ta zdobyła wysoką srebrną lokatę.

(Maja Święcka)