Drogeria

 • Przedświąteczne porządki

  Piątek, 10 lutego 2017

  Święta Wielkanocne to nie tylko smaczne potrawy i dobre trunki, to także gruntowne porządki. Okres wielkanocny to również pierwsze ciepłe dni po długiej zimie, to czas kiedy nie tylko szykujemy dom na święta, to też porządki w ogródkach i szafach. Czytaj więcej »

 • Promocja Urodzinowa Velvet

  Piątek, 10 lutego 2017

  Z okazji 20-tych urodzin marka Velvet przygotowała niezwykły ogólnopolski konkurs konsumencki pod hasłem: „Promocja Urodzinowa Velvet”. Promocja rozpoczyna się 01.03.2017 r. i będzie trwała przez 10 tygodni do dnia 09.05.2017 r. Czytaj więcej »

 • Farbowane włosy bez uszkodzeń dzięki Schwarzkopf Color Expert oraz długotrwała odbudowa dzięki Gliss Kur Fiber Therapy. Produkty z wykorzystaniem technologii typu Plex były dotychczas dostępne jedynie w salonach fryzjerskich. W ciągu ostatnich lat stały się hitem w profesjonalnej pielęgnacji i koloryzacji. Czytaj więcej »

 • Nowa ambasadorka na 25-lecie

  Piątek, 10 lutego 2017

  Małgorzata Kożuchowska – jedna z najbardziej cenionych aktorek, polska ikona piękna i stylu została Ambasadorką Avon w wyjątkowym okresie, w którym to marka świętuje 25-lecie w Polsce. Czytaj więcej »

 • Program odmładzający

  Piątek, 10 lutego 2017

  Tytuł zapewne może nieco zwodzić, bo nie o walce ze zmarszczkami będzie mowa ani żadnym nowym cudownym eliksirze młodości. Przed wieloma firmami kosmetycznymi pojawia się konkretne wyzwanie: jak zdobyć (i utrzymać) młodego konsumenta. Czytaj więcej »

 • Marka KOBO Professional, dostępna wyłącznie w drogeriach Natura, została doceniona w tegorocznym plebiscycie SUPERPRODUKT Świata Kobiety. Tytuł Superproduktu w kategorii Makijaż otrzymały ex aequo aż dwa zestawy kosmetyków marki – cienie do powiek w dwóch wersjach kolorystycznych Matt i Nude Eyeshadow Set, a także dwie palety do modelowania twarzy – Face Contour Palette i Face... Czytaj więcej »

 • Pod koniec 2016 roku branża kosmetyczna mocno żyła możliwością zmian w Prawie farmaceutycznym, wskutek których kosmetyki miałyby wypaść ze sprzedaży w tym kanale. Okazuje się jednak, że zmiany nie będą tak drastyczne jak się obawiano. Czytaj więcej »

 • Zbigniew Inglot zakłada, że w ciągu kolejnych dziesięciu lat firma dojdzie do wyniku 1200 sklepów na całym świecie. Dziś liczba punktów handlowych z logo Inglot w szyldzie wynosi 680, a znajdziemy je aż w 80 krajach. W przyszłym roku firma planuje wejść na kolejne rynki, m.in. Iran, Indonezję, Barbados, Saint Lucię, Dominikanę, Węgry oraz Algierię. W tym roku jeszcze firma... Czytaj więcej »

 • 272 mln zł na odżywki

  Piątek, 13 stycznia 2017

  W okresie od października 2015 do września 2016 ponad połowa (52%) wszystkich gospodarstw domowych w Polsce zakupiła przynajmniej jeden raz produkt z kategorii odżywek do włosów – wynika z danych Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia. Czytaj więcej »

 • Automatyczne zmywanie

  Piątek, 13 stycznia 2017

  Polacy coraz częściej poszukują do swoich gospodarstw domowych urządzeń inteligentnych – w tym zmywarek. W ślad za tym rośnie zapotrzebowanie na dedykowane im środki, które już nie tylko pozwalają na skuteczne mycie naczyń, ale również posiadają właściwości ochronne dla urządzenia. Wielofunkcyjne środki do zmywarek zyskują coraz większy udział na tym rynku. Czytaj więcej »

 • Dłonie jak wizytówka

  Piątek, 13 stycznia 2017

  Czyste i wypielęgnowane dłonie to nie fanaberia. To przejaw kultury osobistej, a także dbałości o własne zdrowie. Czytaj więcej »

 • Pracowity rok w sieci Jasmin

  Piątek, 13 stycznia 2017

  Nowe formy współpracy, nowe drogerie, ciekawe programy szkoleniowe i społeczne – to był dla sieci Jasmin rok wytężonej pracy... Czytaj więcej »

 • Konferencja Sieci Jawa w Janowie Podlaskim

  Poniedziałek, 19 grudnia 2016

  W dniach 17-19 listopada w Janowie Podlaskim odbyła się Konferencja Sieci Jawa. Szyld Jawa obecny jest obecnie w 600 punktach – są to zarówno drogerie (franczyzowe i własne), jak też sklepy wielobranżowe i stoiska kosmetyczno-chemiczne. Czytaj więcej »

 • Kolejna Hebe w Manufakturze

  Wtorek, 06 grudnia 2016

  4 listopada br. została otwarta czwarta drogeria Hebe w Łodzi. Sklep zlokalizowany jest w Manufakturze przy ul. Drewnowskiej 58. Hebe to drogerie, w których dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki w Hebe pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu. Czytaj więcej »

 • 26. października w Warszawie odbyła się konferencja prasowa marki Perfecta, podczas której zaprezentowano najnowszą linię Fenomen CTH. Czytaj więcej »

 • Kolejne drogerie Jasmin

  Wtorek, 06 grudnia 2016

  Sieć Jasmin ma dwie nowe drogerie, otwarte zupełnie od podstaw. Pierwsza mieści się w miejscowości Piekoszów, a druga w Piwnicznej-Zdroju. Czytaj więcej »

 • 18 listopada otwarta została druga drogeria Natura w Świnoujściu. Będzie to już 282 placówka w sieci. Czytaj więcej »

 • Na początku listopada marka Bielenda rozpoczęła kampanię marketingową, której celem jest promocja nowej linii kosmetyków #InstaPerfect Matt&Clear przeznaczonej do pielęgnacji młodej cery z niedoskonałościami. Czytaj więcej »

 • Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych otrzymały Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii „Odpowiedzialny Biznes”. Nagroda została wręczona podczas gali „Kongresu 590” w Rzeszowie. Czytaj więcej »

 • Kartka od Nivea

  Wtorek, 06 grudnia 2016

  Co roku 96% Polaków otrzymuje życzenia świąteczne. Jeśli nie są składane osobiście, wysyłamy je SMS-owo lub przekazujemy telefonicznie. Coraz rzadziej wysyłamy na święta tradycyjne kartki pocztowe – robi to tylko 30% Polaków. Czytaj więcej »

 • Doskonałości Roku 2016 przyznane

  Wtorek, 06 grudnia 2016

  Doskonałość Roku przyznawana przez miesięcznik „Twój Styl” jest nagrodą postrzeganą przez większość firm kosmetycznych jako najbardziej prestiżową. Które firmy w tym roku (nie wymieniamy wszystkich, bo z roku na rok nagród jest więcej) cieszą się z tej statuetki? Czytaj więcej »

 • Od lat kosmetyki znajdują się bardzo wysoko na liście najpopularniejszych prezentów świątecznych. Czytaj więcej »

 • Hu hu ha, zima bywa zła…

  Wtorek, 06 grudnia 2016

  Choć w ostatnich latach ekstremalnie ciężkich zim nie mieliśmy, to oczywiście tradycyjnie późną jesienią na półkach sklepowych pojawiają się liczne specjalistyczne produkty do ochrony skóry zimą. Czytaj więcej »