Oprogramowanie

 • Office 365 Business w ofercie Insertu

  Środa, 05 kwietnia 2017

  InsERT wprowadził do swojej oferty Office 365 Business. Do 31 maja pakiet najnowszych wersji popularnych aplikacji będzie dostępny w wyjątkowej cenie. Czytaj więcej »

 • W piątek 16 marca 2017 we Wrocławiu odbył się regionalny finał Konkursu Wiedzy o Podatkach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął InsERT – krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP z Wrocławia. Czytaj więcej »

 • Microsoft SQL Server to innowacyjna platforma do zarządzania bazą danych, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zasobów informacyjnych. Jest wygodna w pracy, a koszty zarządzania danymi są niskie. Dzięki niezwykle wydajnej technologii „in-memory” wersja 2016 umożliwia szybszy dostęp do analiz. Odbywa się to za pomocą znajomych narzędzi analitycznych i gotowych rozwiązań... Czytaj więcej »

 • Od stycznia 2017 roku mali i średni przedsiębiorcy zostaną objęci obowiązkiem raportowania transakcji zakupu i sprzedaży VAT w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego. To oznacza, że do 25 dnia każdego miesiąca firmy będą musiały przesyłać do urzędu skarbowego elektroniczny dokument, opracowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Do wygenerowania JPK niezbędny jest system... Czytaj więcej »

 • Nowości w wersji 17.1.4 systemu ISOF

  Czwartek, 08 grudnia 2016

  Firma HEUTHES 1 grudnia 2016 r. udostępniła klientom kolejną wersję 17.1.4 systemu ISOF. W systemie wprowadzono wiele zmian funkcjonalnych obejmujących m.in. Magazyn, Oferty, Zamówienia od klientów, Rachunkowość, CRM Operacyjny, CRM Formularze, CRM Portfolio, DMS i Administrację. Do wersji zostanie także dołączona przedpremierowa wersja nowego modułu Produkcja. Czytaj więcej »

 • Comarch ruszył ze specjalną promocją dla małych i średnich przedsiębiorstw. Teraz każda firma, która zdecyduje się na zakup systemu z oferty Comarch ERP otrzyma 12 procent rabatu. Oferta obejmuje rozwiązania zarówno w wersji stacjonarnej, jak i w wersji chmurowej. Czytaj więcej »

 • Spiżarnia – polski dystrybutor produktów spożywczych na rynki UE – zwiększa wydajność i reorganizuje swoją działalność dzięki wdrożeniu ERP Navireo. System firmy InsERT zintegrował i zautomatyzował wiele procesów i usprawnił współpracę dystrybutora z dostawcami. Czytaj więcej »

 • Bezpłatna aplikacja JPK

  Poniedziałek, 31 października 2016

  Od 1 stycznia 2017 r. mali oraz średni przedsiębiorcy będą podlegali obowiązkowi składania comiesięcznego pliku JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT). Pierwsze sprawozdania będą musieli złożyć do 25 lutego 2017 r. Obecnie obowiązek przesyłania JPK dotyczy dużych firm, które przekazały już łącznie ponad 23 tys. plików. Czytaj więcej »

 • Jesień pełna nowości i promocji od Comarch

  Czwartek, 27 października 2016

  Comarch rozszerza ofertę rozwiązań mobilnych i wprowadza na rynek dwie nowe aplikacje przeznaczone do wsparcia sprzedawców oraz pracowników punktów serwisowych w ich codziennych obowiązkach: Comarch Mobile mPOS i Comarch Mobile Serwis. Każda aplikacja jest w pełni zintegrowana z systemami Comarch ERP, co gwarantuje spójną i bezpieczną politykę zarządzania przedsiębiorstwem. Czytaj więcej »

 • InsERT, krajowy lider rynku oprogramowania dla MSP, wprowadza do swojej oferty Subiekta 123 – przyjazny i łatwy w obsłudze system fakturowania online. Praca z programem możliwa jest z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Czytaj więcej »

 • Jednolity Plik Kontrolny w praktyce

  Piątek, 07 października 2016

  Wraz z 1 lipca tego roku weszły w życie przepisy dotyczące Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). System ten wiąże się z koniecznością wyposażenia systemów księgowych firm w nową funkcjonalność umożliwiającą przesłanie organom podatkowym danych o operacjach gospodarczych za dany okres. Jak obecnie ma wyglądać sam proces raportowania? Co się zmieni? Jakie koszty musi... Czytaj więcej »

 • Sage e-Audytor Turbiną Polskiej Gospodarki

  Czwartek, 06 października 2016

  Innowacyjna platforma od firmy Sage wyróżniona przez dziennikarzy Gazety Finansowej. Czytaj więcej »

 • Jednolity plik kontrolny - najważniejsze informacje

  Poniedziałek, 12 września 2016

  Dominik Hincz, Associate w Kancelarii Góralski&Goss Legal Czytaj więcej »