Nowe placówki handlowe

 • W czwartek, 6 grudnia br., o godz. 7:00 otwarto nowy sklep Biedronka w Malborku, przy ul. Głównej 2. Placówka w koncepcie 2.0 została zaprojektowana według najnowszych standardów sieci. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną ofertę – zniżki na wybrane artykuły spożywcze i przemysłowe sięgają ponad 60%. To doskonała szansa, by kupić słodkie upominki dla najbliższych na... Czytaj więcej »

 • Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz dołącza drogeria Hebe. Od 23 listopada klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni 310 mkw. Jest to czwarta drogeria Hebe otwarta w tym roku w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Czytaj więcej »

 • Fabryka Cukierków „Pszczółka” w Lublinie otwiera swoje sklepy firmowe. W listopadzie uruchomiona została placówka w głównej siedzibie fabryki. Już w grudniu cukierki „Pszczółki” będzie można kupić przez internet. Czytaj więcej »

 • 23 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch najnowszych drogerii sieci Hebe – przy ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu i w Centrum Handlowym przy ul. Mariana Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Czytaj więcej »

 • Biedronka 2.0 zawitała do Dębicy

  Piątek, 16 listopada 2018

  W piątek, 16 listopada br., o godz. 6:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Dębicy, przy ul. Kościuszki 36. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0. Z okazji uruchomienia sklepu dla klientów przygotowano specjalną ofertę promocyjną, w ramach której wybrane produkty można kupić nawet o 50% taniej niż na co dzień. Czytaj więcej »

 • Biedronka pojawi się w The Warsaw HUB

  Piątek, 16 listopada 2018

  Sieć supermarketów Biedronka otworzy swój sklep w kompleksie The Warsaw HUB powstającym na warszawskiej Woli. Dyskont zajmie 1085 mkw. w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym w podziemnej części obiektu. Czytaj więcej »

 • Nowa Sephora w Złotych Tarasach

  Piątek, 26 października 2018

  W warszawskich Złotych Tarasach Sephora otworzy swoją perfumerię w nowej aranżacji i lokalizacji. Z tej okazji na klientów przez 3 dni czekają specjalne oferty rabatowe, superprezenty do zakupów oraz warsztaty makijażowe z ekspertami światowym marek. Czytaj więcej »

 • 24 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowej drogerii sieci Hebe – w galerii Vis a Vis, zlokalizowanej w warszawskim Wilanowie, przy ul. Przyczółkowej 219. Jest to już 21. drogeria sieci w stolicy. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. Czytaj więcej »

 • Nowy koncept Sephora w warszawskiej Promenadzie

  Czwartek, 18 października 2018

  Wraz z modernizacją Atrium Promenada, perfumeria Sephora ruszyła w swoim nowym koncepcie, który marka konsekwentnie wdraża od jesieni 2017 roku. Sephora otworzyła swój zmodernizowany salon o powierzchni ponad 500 m2, w nowej, atrakcyjnej lokalizacji – prestiżowej Alei Fontann. Czytaj więcej »

 • Od kliku lat gwałtownie wzrasta świadomość ludzi w zakresie zdrowego żywienia. Dbałość o zdrowie wyrażana poprzez wzmożoną aktywność fizyczną, zbilansowane diety, a przede wszystkim wysoką jakość spożywanych produktów sprawia, iż bardzo szybko rozwija się w Polsce rynek produktów BIO i Eko. Czytaj więcej »

 • Nowy sklep Chorten na Podlasiu już otwarty

  Piątek, 05 października 2018

  Nowy market Chorten w podbiałostockich Krupnikach na ponad 300 m kw. powierzchni został otwarty w czwartek (04.10). Czytaj więcej »

 • Dino Polska S.A. otworzyła od stycznia do końca września 2018 r. 120 nowych sklepów wobec 90 rok wcześniej. Na koniec września 2018 r. sieć liczyła 895 sklepów, wobec 718 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 343,3 tys. mkw. wobec 273,0 tys. mkw. rok temu. Czytaj więcej »

 • Biedronka otworzyła pięć wyjątkowych sklepów premium

  Poniedziałek, 01 października 2018

  W piątek, 28 września, sieć sklepów Biedronka otworzyła pięć nowych, wyjątkowych placówek – w Tychach, Poznaniu, Kaliszu i dwie we Wrocławiu. Klienci znajdą w nich oddzielne stoiska z mięsem i wędlinami, serami, a także wyrobami garmażeryjnymi. Czytaj więcej »

 • Już 500 Stokrotek w całej polsce

  Piątek, 28 września 2018

  Dynamiczny rozwój sieci sklepów Stokrotka zaowocował otwarciem 500-setnego sklepu pod tym brandem. Do końca roku sieć sklepów planuje powiększyć się jeszcze o około 60 placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. Czytaj więcej »

 • Sfinks z restauracją Fabryka Pizzy w Krakowie

  Poniedziałek, 24 września 2018

  Grupa Sfinks Polska, zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło i WOOK, otworzyła restaurację Fabryki Pizzy w Krakowie. Nowo powstały lokal mieści się w dzielnicy Czyżyny, w pobliżu uczelni AWF. Restauracja prowadzona jest w modelu franczyzowym i jest szóstym lokalem tej sieci w mieście. Jednocześnie jest to już 17. Fabryka Pizzy w Polsce i siódma, która... Czytaj więcej »

 • W samym sercu stolicy, u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Kruczej, w budynku Centralnego Domu Towarowego znanego jako DH Smyk, od 20 września działa nowy sklep Biedronka zlokalizowany w zabytkowym obiekcie. Placówka została urządzona w nowoczesnym układzie, przy jednoczesnym zachowaniu elementów stylizowanych na dawny wystrój. Klienci będą mogli dokonywać szybkich i wygodnych zakupów... Czytaj więcej »

 • W Gemini Park Bielsko-Biała przybyło restauracji. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła właśnie popularna, amerykańska sieć McDonald’s. Czytaj więcej »

 • 31 sierpnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Focus Mall przy ul. Słowackiego 123 w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. Czytaj więcej »

 • W czwartek, 30 sierpnia br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Poznaniu, przy ul. A. Poszwińskiego 2. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach sięgających nawet do ponad 60%. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0. Czytaj więcej »

 • 170 m kw. powierzchni handlowej w nowej inwestycji – to otwarte właśnie delikatesy w miejscowości Sucha w województwie mazowieckim, które są kolejnym punktem w Grupie Chorten. Obecnie współpracuje z nią już 1387 placówek detalicznych. Czytaj więcej »

 • Drogeria Hebe w Chodzieży

  Piątek, 24 sierpnia 2018

  23 sierpnia br. miało miejsce oficjalne otwarcie najnowszej drogerii sieci Hebe – w Vendo Park przy ul. Grudzińskich 4 w Chodzieży. Jest to pierwsza drogeria sieci w tym mieście. Hebe przygotowało dla swoich klientów atrakcyjne promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej. Czytaj więcej »

 • W sklepie Kaufland przy ul. Osiedle Kombatantów 16 A w Krakowie zakończył się właśnie wyjątkowy proces modernizacji, w ramach którego pojawiły się całkowicie nowe strefy tematyczne, które nie tylko ułatwią robienie codziennych zakupów, ale także wzbogacą ofertę o ciekawy asortyment. Czytaj więcej »

 • Nowa restauracja McDonald’s w Sieradzu

  Środa, 01 sierpnia 2018

  We wtorek, 31 lipca o godz. 12:00 pierwszych gości przyjęła restauracja McDonald’s w Sieradzu. Nowy lokal sieci powstał przy alei Grunwaldzkiej 2, w centrum miasta. Czytaj więcej »

 • Biedronka w Koneserze już otwarta!

  Czwartek, 26 lipca 2018

  W czwartek, 26 lipca br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser – kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Ta prestiżowa lokalizacja z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością. Czytaj więcej »

 • Duży Ben, stworzona przez Grupę Eurocash sieć nowego typu sklepów z alkoholem, powiększyła się o dwie nowe placówki, w Gnieźnie oraz Poznaniu. Są to pierwsze sklepy konceptu Dużego Bena, który po fazie wewnętrznych testów został oddany w ręce przedsiębiorców. Nowe sklepy funkcjonują w modelu franczyzowym i agencyjnym. Kolejne otwarcia jeszcze w te wakacje. Czytaj więcej »

 • Burger King otwiera kolejną restaurację

  Poniedziałek, 16 lipca 2018

  Już niedługo krakowscy miłośnicy burgerów będą mogli cieszyć się kolejną w mieście burgerownią. We wtorek, 17 lipca na ulicy Szewskiej 7 otwarta zostanie restauracja Burger King. To już szósty lokal tej znanej marki w Krakowie, a 62 w całej Polsce. Czytaj więcej »

 • Wielka gratka dla fanów okazji! Biedronka zaprasza do swego pierwszego Outletu, który już od 12 lipca br. będzie czynny w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. 390. Klienci znajdą tam m.in. produkty przemysłowe marek Hykker, Smukee, Hoffen, Gardenic, czyli sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia wnętrz, akcesoria do ogrodów oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w jeszcze bardziej... Czytaj więcej »

 • Polska sieć supermarketów POLOmarket nie spoczęła na laurach i już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany. Uroczyste otwarcie z przewidzianymi atrakcjami odbędzie się 12... Czytaj więcej »

 • W Polsce rośnie liczba miłośników wina, a Centrum Wina chce być blisko każdego z nich. Nowe sklepy otwiera w Gdańsku, Bielanach Wrocławskich i Warszawie. - Podążamy za rynkiem - mówi Robert Ogór, Prezes AMBRA S.A. Czytaj więcej »

 • Dino Polska S.A. otworzyła w pierwszym półroczu 2018 r. 74 nowe sklepy wobec 49 rok wcześniej. Na koniec czerwca 2018 r. sieć liczyła 849 sklepów, wobec 677 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sprzedaży sklepów Dino wyniosła 324,9 tys. mkw. wobec 257,1 tys. mkw. rok temu. Czytaj więcej »