Kampanie i Promocje

Minionki rozrabiają na bananach Chiquita

Piątek, 28 czerwca 2013 Autor: Monika Dawiec,
Są małe, żółte, uwielbiają rozrabiać i …kochają banany Chiquita! To oczywiście Minionki, które w filmie „Minionki rozrabiają” wkraczają 12 lipca na ekrany kin. Aby Minionki miały zawsze zapas świeżych bananów, marka Chiquita nawiązała współpracę z producentem filmu. Już teraz na bananach pojawiły się promocyjne naklejki z wizerunkami małych bohaterów. Pałaszując pyszne i zdrowe banany Chiquita, dzieci mogą zebrać całą kolekcję aż 28 Minionków.


Chiquita zawsze wywoływała uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, ale tego lata postanowiła skraść serca wielbicieli kina familijnego i rozpoczęła współpracę z Universal Pictures, producentem hitu filmowego „Minionki rozrabiają”. Już teraz na bananach Chiquita pojawiły się unikalne naklejki z wizerunkami ulubieńców dzieci. A dlatego, że Minionki kochają banany Chiquita, teraz z łatwością uda Ci się przekonać swoją pociechę do sięgnięcia po zdrową przekąskę w postaci pysznych bananów, a możliwość zebrania kolekcji aż 28 wyjątkowych, śmiesznych Minionków, sprawi dzieciom nie lada frajdę. Niech, więc banany Chiquta zostaną najczęściej wybieraną przekąską przez całą twoją rodzinę, bo „nic nie smakuje tak jak Chiquita”.
 
Nie bez powodu banany Chiquita to ulubiona przekąska Minionków. Są pyszne, świeże i pełne wartości odżywczych. Dodadzą Twojemu dziecku zdrowej energii, której bardzo potrzebuje podczas zabawy i nauki. Banany są bogatym źródłem potasu i witaminy B6, która wspiera system odpornościowy. Dodatkowo potas jest odpowiedzialny za prawidłową pracę mięśni i dobrą koncentrację, dlatego warto przed wysiłkiem umysłowym zjeść banana, aby z łatwością odrobić każde zadanie domowe. Banany są też bogatym źródłem błonnika, niezbędnego do prawidłowej pracy układu pokarmowego. Podając dzieciom banany Chiquita, zmniejszasz ryzyko częstego sięgania po słodycze i inne niezdrowe przekąski. A co najważniejsze - teraz rozrabia na nich aż 28 różnych Minionków!

tagi: Chiquita, Minionki, banany, Minionki rozrabiają, naklejki,