Wiadomości

Intermarché w Miechowie

Piątek, 03 sierpnia 2012 Autor: Maja Święcka,
2 sierpnia Grupa Muszkieterów otworzyła kolejny supermarket spożywczy Intermarché pod szyldem Super. Wraz z otwieranym wkrótce Bricomarché, czyli supermarketem typu „dom i ogród” w Miechowie (woj. małopolskie) powstanie Rynek Muszkieterów. Taka lokalizacja sprawia, że klienci mogą robić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.

Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał czy mięso. Placówka oferuje mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur przez rodzimych masarzy.

To, co wyróżnia Intermarché wśród lokalnej konkurencji to szeroka gama produktów marek własnych, z których już ponad 1.300 wyróżnionych jest certyfikatem Selection – gwarancją najwyższej jakości oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”. Dodatkowo produkty te oznaczane są Dietogramem – wizualną informacją o ich walorach odżywczych. Produkty własne Grupy Muszkieterów są tańsze od marek konkurencyjnych średnio o 20%. Klienci mają również do wyboru szereg produktów ekologicznych, bio oraz delikatesowych z Francji. Zakupów można dokonać w pięciu kasach liniowych oraz w kasie głównej.  Wśród udogodnień dla klientów warto zaznaczyć, że w kasie można płacić bonami, uregulować rachunki oraz doładować telefon komórkowy.

Powierzchnia handlowa nowego Intermarché Super wynosi 1203m2, natomiast parking, który jest wspólny dla Intermarché i Bricomarché może pomieścić 229 samochodów. Obok znajdują się  stojaki dla 6  rowerów.

W Intermarché Super zatrudnienie znalazły 52 osoby - głównie z powiatu miechowskiego, a rekrutacja na poszczególne stanowiska była prowadzona wspólnie z miejscowym Urzędem Pracy.

Intermarché zlokalizowane jest przy ul. M. Konopnickiej 30 A w Miechowie i jest otwarte od poniedziałku do soboty od godz.: 7.00 do 20.00, a w niedzielę od godz.: 10.00 do 20.00.

tagi: Grupa Muszkieterów, Intermarche,