Kampanie i Promocje

Dzieci i mamy kochają naturę - Danonki też!

Poniedziałek, 11 czerwca 2012 Autor: Maja Święcka,
W dzisiejszych czasach rodzice coraz bardziej zwracają uwagę na prawidłową dietę dziecka i z chęcią sięgają po zdrowe, naturalne, wartościowe produkty. Danonki podążają za tymi trendami i starają się spełniać oczekiwania wymagających rodziców.

Dlatego serek Danonki jest  przekąską stworzoną specjalnie dla dzieci, która nie zawiera barwników, sztucznych aromatów ani konserwantów a codzienna porcja wapnia i witaminy D  pomaga przedszkolakom zdrowo rosnąć. A teraz dodatkowo, już od połowy czerwca w promocyjnych opakowaniach Danonków można znaleźć nasionka sałaty, papryki, rzodkiewki lub koperku. Do kubeczka po Danonkach wystarczy nasypać ziemię, zasadzić nasionka, regularnie podlewać i czekać aż wyrosną z nich roślinki. Czas założyć Danonkowy Ogródek!

Dzieci kochają naturę

Obcowanie z przyrodą rozwija zmysły dziecka a dodatkowo redukuje stres, wycisza i poprawia nastrój. Danonkowy Ogródek zaangażuje do wspólnej zabawy całą rodzinę! Dzieci najłatwiej uczą się naśladując rodziców, dlatego wraz z pociechą warto posadzić sałatę, paprykę, koperek lub rzodkiewkę i wspólnie odkrywać sekrety świata roślin. Dzięki takiej zabawie dzieci mają nie tylko mnóstwo frajdy, ale również uczą się odpowiedzialności za roślinkę, którą się opiekują.

A jeśli do doniczek wykorzystamy puste kubeczki Danonków uczymy nasze przedszkolaki troski o środowisko!

BEZ barwników, BEZ konserwantów i BEZ sztucznych aromatów

Jest wiele powodów, dla których warto włączyć Danonki jako pożywną przekąskę do codziennej diety dziecka:
✓ są wzbogacone w wapń i witaminę D, które są potrzebne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci
✓ posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka
✓ zawierają jedynie przetarte owoce i naturalne aromaty
✓ nie zawierają barwników
✓ nie zawierają konserwantów, a długi termin spożycia zawdzięczają składnikom o wysokiej jakości, starannemu procesowi wytwarzania oraz ścisłej kontroli jakości
✓ stopniowo redukowana zawartość cukru (o 18% od 2007 roku) ma pomóc w odzwyczajaniu od bardzo  słodkich smaków co jest odpowiedzią na potrzeby wymagających mam.

Danonki dostępne są w ulubionych przez dzieci smakach: wanilia, truskawka, jabłko, banan, wiśnia z bananem, brzoskwinia z gruszką, jagoda, truskawka z wanilią, truskawka ze śmietanką, oraz czekoladowo – wafelkowy, czekoladowo – truskawkowy i waniliowo-truskawkowy.

Cena produktu:

Danonki 4 x 50 g
3,99 zł

Danonki 6 x 50 g
4,99 zł

Danonki są też dostępne w formacie Mega oraz Pół na Pół.
Danonki z nasionkami roślin (Danonkowy Ogródek) dostępne są na rynku od 18.06 do 18.08.2012 roku.

Promocję wspiera www.wirtualneprzedszkole.pl.

tagi: Danone, Danonki,