Nowości

ALFA NECTAR rewolucjonizuje rynek produktów funkcjonalnych

Środa, 07 grudnia 2011 Autor: Maja Święcka,
ALFA NECTAR – bioaktywny nektar o wyjątkowych korzyściach zdrowotnych – dostępny jest już w Polsce. Zalety wyciągu ze świeżych owoców znane są od lat. Firma ALFA poszła o krok dalej. Wielowiekową, tradycyjną recepturę połączyła z nanotechnologią uzyskując niespotykaną metodę jonizacji. Dzięki temu witaminy i minerały znajdujące się w sokach wykazują się wyjątkowym wpływem na organizm.

Trzon ALFA NECTARU stanowią aronia, czarna porzeczka i miód. Dobroczynną moc pierwszego z tych surowców odkryli już rdzenni Amerykanie. Owoce aronii mają działanie oczyszczające, wspomagając pozbywanie się z organizmu metali ciężkich (np. ołowiu), a zawarte w nich antyoksydanty znajdują zastosowanie w profilaktyce zmian nowotworowych. Ponadto, aronia jest niezwykle bogata w antocyjany, które mają zbawienny wpływ na wzrok, co jest szczególnie ważną informacją jeżeli spędzamy długie godziny przed komputerem.

Następny składnik produktu – sok z czarnej porzeczki – wzbogaca bioaktywny nektar o właściwości regenerujace. Owoce czarnej porzeczki są jednym z najlepszych źródeł witaminy C oraz bogate są w witaminę P, która ma działanie antyoksydacyjnie. Warto też wspomnieć o nagromadzeniu soli mineralnych (potas, wapń, fosfor i magnez) i mikroelementów (jod, cynk, żelazo, mangan), co w przypadku owoców jest niezwykle rzadkie. Bogactwo witamin i składników mineralnych zawartych w ALFA NECTAR uzupełnia najstarsza i najsłodsza życiodajna esencja – miód pszczeli.

Znane od wieków antyseptyczne właściwości „płynnego złota” spowodowane są m.in. utlenianiem zawartej w nim glukozy i powstawaniem nadtlenku wodoru. Obecna w miodzie acetylocholina wspomaga funkcjonowanie układu krwionośnego, a dominujące w składzie cukry proste (glukoza i fruktoza) działają odżywczo i wzmacniająco. Oprócz tego, miód ma działanie kojące i uspokajające, znajduje również zastosowanie w leczeniu problemów skórnych.


ALFA NECTAR jest w 100% naturalny. Jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dzieci od 3 roku życia, mogą go także spożywać wegetarianie oraz osoby będące na diecie bezglutenowej. Wyjątkowa metoda produkcji oraz unikalna receptura czynią ALFA NECTAR jedynym produktem o podobnych właściwościach nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Obecnie ALFA NECTAR można nabyć bezpośrednio od producenta lub przedstawicieli handlowych. Dostępny jest również w Internecie. Obecny jest także w takich krajach, jak: Chiny, Cypr, Estonia, Grecja, Litwa, Łotwa Niemcy, Państwa Zatoki Perskiej, Rosja, Słowacja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy.

Więcej informacji na: www.alfanectar.eu

tagi: ALFA NECTAR,