Konkursy Producentów

Kup baterie Energizer - 5 gier online Move&Play GRATIS!

Poniedziałek, 24 października 2011
Energizer uruchomił nową promocję konsumencką - Move&Play. Wystarczy kupić promocyjny blister baterii Energizer*, wejść na www.energizerplay.com i wpisać specjalny kod z opakowania. Każdy po wpisaniu kodu, otrzymuje bezpłatny dostęp do gier ruchowo-edukacyjnych online Move&Play wykorzystujących ideę rozszerzonej rzeczywistości.
 „W firmie Energizer wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć możliwość wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie – to właśnie jest „positivenergy”, którą chcemy przekazywać również najmłodszym”- mówi Marcin Hrehorowicz, Energizer Trade Marketing Manager. W duchu tej idei firma przygotowała platformę gier ruchowo-edukacyjnych online - Move&Play.
Gry interaktywnie uczą dzieci, jakie są źródła energii i jaki jest ich wpływ na otoczenie. Platforma oparta jest na idei rozszerzonej rzeczywistości, gdzie gracz steruje ruchami swojego ciała. Tym samym, dzieci ruszają się i skaczą wyzwalając swoją energię na www.energizerplay.com.
W promocyjnych bateriach firmy Energizer  znajduje się specjalny kod dostępu, który umożliwia dostęp do platformy Move&Play. Każdy kolejny kod otwiera nowe możliwości.  Dostępne są również wersje gier demo, gdzie bez specjalnego kodu każdy może wypróbować grę. Wystarczy tylko komputer podłączony do internetu oraz kamerka internetowa, aby znaleźć się w świecie Move&Play.  
Za stosunkowo niewielką cenę, jaką jest zakup blistra baterii każdy może uzyskać dostęp do platformy Energizer Move&Play z grami online. „Jesteśmy przekonani, że taka forma promocji, zdecydowanie większy zainteresowanie bateriami Energizer, co w konsekwencji przełoży się, na zwiększenie sprzedaży. Dodatkowo, klienci chętniej będą sięgać po baterie Energizer, wiedząc, że mogą uzyskać dostęp do gier online, które zapewnią świetną rozrywkę dla dzieci, ale i dorosłych, i to za darmo”- dodaje Marcin Hrehorowicz.
* Baterie Energizer Base, AA, AAA, opakowanie 4 sztukowe; Energizer Ultra+, AA, AAA, opakowanie 4 sztukowe; Energizer Maximum, AA, AAA, opakowanie 2,4 sztukowe.

tagi: Energizer ,