Kampanie i Promocje

Ruszyła promocja Kubusia - Kubuś w Krainie Przygód

Wtorek, 01 lutego 2011
Ruszyła wyjątkowa promocja, w której Kubuś zaprasza do swojej krainy przygód. Aby znaleźć się w świecie Kubusia wystarczy kupić jedno z promocyjnych opakowań soku przecierowego Kubuś. Pod etykietami znajdują się świecące w ciemności fluoklejki z sympatycznymi mieszkańcami Krainy Kubusia. Do zebrania aż 35  naklejek. Ze strony http://www.kubus.pl/ można  ściągnąć specjalny album do ich kolekcjonowania.

Osoby, które pod etykietą znajdą specjalną naklejkę wygrywającą otrzymają nagrodę główną - grę planszową 3D „W Krainie Kubusia". Specjalna plansza przedstawia w formie trójwymiarowej kolorowy świat Kubusia, a w nim domek Kubusia, który znajduje się wśród rozłożystych konarów i zielonych liści drzewa. O takim domku marzy  każdy dzieciak! Jest tu także Wytwórnia, w której stoi Sokomat - niesamowite urządzenie, w którym powstają pyszne soki Kubusia. Po Krainie Kubusia najłatwiej podróżuje się balonem. Lecąc nim można podziwiać cały ten cudowny świat - pola marchwi, sady, polany, na których rosną słodkie owoce oraz inne piękne zakątki Kubusiowej Krainy - wodospad, stary młyn, baszta, góry, las. 

W sklepach dostępne będą również promocyjne wielopaki z podróżną wersją gry - mapy świata Kubusia.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie Kubusia. Znajdują się tam również specjalne dodatki do promocji: album do kolekcjonowania naklejek, kolorowanki oraz tapety do ściągnięcia. Na stronie można również poczytać więcej o elementach świata Kubusia i pooglądać wszystko z bliska.

(Maja Święcka) 

tagi: Kubuś, Maspex,