Kampanie i Promocje

Promocja cenowa GERBER

Środa, 14 lipca 2010
W tym tygodniu rozpoczęła się akcja promocyjna GERBER pod hasłem LETNI FESTIWAL NIŻSZYCH CEN przygotowana dla rodziców i maluchów specjalnie na czas wakacji.

Promocja trwać będzie do końca sierpnia 2010 r. w wybranych sklepach na terenie całego kraju, w tym we wszystkich największych sieciach hipermarketów. Dokładna lista sklepów wraz z terminami akcji znajduje się na stronie internetowej http://www.gerber.pl/  

Promocją zostały objęte wszystkie produkty GERBER, a w szczególności gotowe posiłki w słoikach. Polega ona na wprowadzeniu atrakcyjnych, obniżonych cen oraz opakowań promocyjnych np. 2+1 produkt gratis.

Lato to czas wielu wydatków, dlatego chcąc ułatwić rodzicom dokonywanie zakupów na letnie wyjazdy z dziećmi, właśnie teraz wprowadzamy promocję cenową GERBER pod hasłem LETNI FESTIWAL NIŻSZYCH CEN. Wiemy, że rodzice, szczególnie w okresie letnim,  często kupują jednorazowo więcej niż jeden produkt z myślą o wakacyjnych wycieczkach. Dzięki nowej promocji cenowej GERBER, mogą podczas tych zakupów wydać mniej" - mówi Beata Dziwulska, Product Manager, odpowiedzialna za markę GERBER.

Promocja wspierana jest kampanią reklamową, która utrzymana jest w pogodnej, słonecznej kolorystyce oraz w wesołym nastroju letniego wypoczynku. Kampania obejmuje 10-sekundowy spot telewizyjny, outdoor, Internet, a także materiały POS, takie jak woblery, chorągiewki, zawieszki, cenówki oraz plakaty.

(Maja Święcka)

tagi: Gerber,