Nowości

Persil Żel Cold Active

Piątek, 14 maja 2010
Od lat ci, którzy dbają o swoje ubrania, znają markę Persil z powodu znakomitych właściwości piorących jej produktów. Obecnie coraz więcej ludzi w całej Europie zna Persil jako skuteczny środek piorący także w formie żelu. Tej wiosny Persil po raz pierwszy w tej formie detergentu prezentuje wyjątkowo efektywną technologię Cold Active, która zapewnia super czyste pranie i doskonałe usuwanie nawet trudnych plam już w 30°C.

Koniec z rozsypującym się proszkiem i białymi smugami na ulubionym swetrze. Cała Europa pierze w żelu, więc i my zacznijmy! Skuteczne i wygodne pranie zapewni nam Persil Żel Cold Active. Innowacyjna technologia Cold Active uaktywnia się wraz z rozpoczęciem cyklu prania. Rezultat już w temperaturze 30°C - tak niskiej jak nigdy - to olśniewająco czyste pranie bez uporczywych plam.

Nowy Persil Żel Cold Active, zapewniając unikalny świeży zapach oraz doskonałą czystość wypranych tkanin, nie zostawia żadnych smug ani śladów, jak to się może zdarzyć w przypadku proszku. Płynny detergent rozpuszcza się bowiem natychmiast po zmieszaniu z wodą, a zawarte w nim aktywne enzymy penetrują włókna i są niepokonane* w usuwaniu plam w 30°C. Persil Color Żel do tkanin kolorowych, dając możliwość skutecznego prania w niższych temperaturach, zapobiega także ich uszkadzaniu, wycieraniu i blaknięciu.

Persil Żel Cold Active, efektywnie piorąc w niskich temperaturach, jest produktem przyjaznym dla środowiska. Niska temperatura prania oznacza oszczędność energii i pomaga chronić naszą planetę. Nie wszyscy wiedzą bowiem, że 90% energii pobieranej do prania zostaje zużyte przez pralkę na podgrzanie wody do odpowiedniej temperatury. Co więcej około 19% energii używanej w gospodarstwie domowym pochłania ogrzewanie wody. To między innymi dlatego Francuzi, Niemcy, czy Węgrzy piorą już głównie w żelu, a coraz więcej konsumentów stara się prać w niższych temperaturach, aby zredukować nieco zużycie energii oraz... zmniejszyć rachunki.

Dla żelu Persil z nową formułą Cold Active zaplanowano wsparcie komunikacyjne w postaci telewizyjnej kampanii reklamowej, działań w internecie oraz reklamy w sklepach (materiały POS). Planowany jest również samplingu saszetek z żelem wśród użytkowników proszku oraz w akcji z partnerem zewnętrznym, a także wsparcie PR. Adaptację reklamy TV na potrzeby polskiego rynku przygotowało DDB Polska. Media zaplanował dom mediowy OMD.

Persil Żel z formułą Cold Active, w wersji Gold do tkanin białych i Color do tkanin kolorowych, dostępny jest w sklepach od kwietnia 2010 roku. Rekomendowana cena detaliczna to:

- butelka 1,5l - około 24 zł

- butelka 3l - około 39 zł

* dotyczy wyłącznie kategorii żelów do prania

(Monika Dawiec)

tagi: Henkel,