Z rynku FMCG

Prymat Mega Food Truck i letnia trasa 2019!

Środa, 19 czerwca 2019
Prymat, marka najchętniej wybieranych przypraw w Polsce*, po raz kolejny rusza w letnią trasę ze swoim Mega Food Truckiem. Tego lata będzie można spotkać kulinarną ekipę w plenerze, gdzie amatorzy dobrego jedzenia będą mieli okazję zobaczyć Prymat w zupełnie nowej odsłonie!
Kulinarnie przez Polskę   

Mega Food Truck marki Prymat i Robert Sowa wraz z ekipą pojawią się na popularnych imprezach plenerowych w całej Polsce. Nasza ekipa będzie tam, gdzie warto być i świętować wydarzenia ważne dla lokalnych społeczności jak na przykład Święto Golonki w Pilźnie czy Maliniaki w Kraśniku.

Uczestnicy miejskich imprez po raz pierwszy zobaczą wizualną zmianę słynnej ciężarówki oraz poznają nowe hasło marki: Prymat... i chcesz więcej!, które łączy w sobie miłość do jedzenia z pasją gotowania.

Prymat Mega Food Truck

Prymat Mega Food Truck to mobilna strefa zdrowych, lekkich i pysznych sałatek. Robert Sowa i jego ekipa będą serwować m.in. sałatkę włoską z cieciorką i chrupiącym boczkiem czy sałatkę francuską z jajkami przepiórczymi i wędzonym łososiem. Smaczne porcje zostaną doprawione przyprawami marki Prymat.

Zadbaliśmy też o tych, którzy szukają dodatkowych atrakcji. Na uczestników wydarzeń będą czekały konkursy przy naszym kole fortuny w wielkim namiocie marki Prymat.

Serdecznie zapraszamy na nasze imprezy.

Prymat... i chcesz więcej!

O firmie Prymat: Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z czołowych producentów przypraw w Europie. Prymat sp. z o.o. zarządza markami: Prymat, Kucharek, To Naturalne, Smak oraz Prymat GastroLine. Obecnie marka Prymat to lider w kategorii przypraw jednorodnych i mieszanek.*

* lider rynku przypraw z udziałem 32,3% (źródło: *Prymat za Nielsen – Panel handlu detalicznego, cała Polska jako suma rynków: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, sklepy spożywcze z sieciami chemicznymi, kioski, stacje benzynowe, sklepy winno-cukiernicze, udział sprzedaży w sztukach w okresie I-XII 2018, w kategorii przypraw jednorodnych i mieszanek).tagi: Prymat Mega Food Truck, letnia trasa 2019,