Nowości

TEEKANNE wita wiosnę nowymi smakami herbat

Piątek, 15 marca 2019
W ofercie TEEKANNE Polska pojawiły się kolejne nowości. Na sklepowych półkach znaleźć można zieloną herbatę Green Tea Ginger - Mango oraz herbatkę ziołową WST Ginger Curcuma. Innowacyjne produkty to propozycje dla miłośników egzotycznych połączeń smakowych.
TEEKANNE WST Ginger Curcuma: Świat orientu zamknięty w herbacianej torebce

Pierwszą nowością, która debiutuje właśnie na polskim rynku jest ziołowa herbatka WST TEEKANNE Ginger Curcuma. Niezwykle aromatyczna mieszanka o smaku imbiru i kurkumy dołączyła do kolekcji TEEKANNE World Special Teas. Harmonijne połączenie korzennego smaku imbiru z intensywnymi nutami kurkumy dopełnione zostało nutą miodu i cytryny.

„Herbatka World Special Teas TEEKANNE Ginger Curcuma to propozycja dla osób, które lubią orientalne smaki i na co dzień sięgają po herbatki ziołowe. To naszym zdaniem jedno z najbardziej innowacyjnych połączeń smakowych dostępnych obecnie na polskim rynku” - mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE Polska.

TEEKANNE Green Tea Ginger-Mango: Egzotyczne orzeźwienie w zielonym wydaniu 

Kolejna premiera TEEKANNE to zielona herbata Green Tea Ginger-Mango. Nowy specjał jest połączeniem listków zielonej herbaty z intensywnymi aromatami imbiru i mango. Produkt dołączył do bogatej kolekcji zielonych herbat TEEKANNE i będzie dostępny na półkach obok popularnych smaków marki – TEEKANNE Green Tea Opuncia, czy Green Tea Lemon.

„Jako jeden z wiodących producentów zielonych herbat staramy się stale wprowadzać nowe smaki. Obecnie jest aż 8 różnych wariantów herbat z kolekcji TEEKANNE Green Teas oraz herbaty Sencha Royal i Zen Chai, należący do kolekcji World Special Teas” - wyjaśnia Joanna Fijałkowska.

Nowe smaki to kolejne premiery trwającego sezonu. Wcześniej w sprzedaży pojawiła się m.in. herbatka owocowa TEEKANNE Temptation o smaku jabłka i karmelu.tagi: TEEKANNE, herbata,