Nowości

Słodyczy WielkaMOC! – wielkanocna oferta Goplany i Solidarności

Piątek, 15 marca 2019
Colian, zgodnie z tradycją, z okazji Wielkanocy proponuje konsumentom specjalną, świąteczną ofertę. Wśród propozycji znalazły się edycje limitowane słodyczy marek Goplana i Solidarność, w tym unikalne figurki świąteczne oraz praliny w eleganckich puszkach w kształcie pisanki. Ofertę uzupełniają najbardziej lubiane słodycze firmy Colian w standardowej szacie graficznej.
Kupowanie wielkanocnych upominków staje się coraz bardziej powszechnym zwyczajem. Najchętniej wybierane z tej okazji podarunki to przede wszystkim słodycze, zwłaszcza te w mniej standardowej szacie graficznej. Colian wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków, na nadchodzące święta przygotował specjalną ofertę od marek Goplana i Solidarność. Znalazły się w niej edycje limitowane i dobrze znane słodycze.

Goplana – słodyczy WielkaMOC

Bestsellerowe Figurki świąteczne Goplana o smaku karmelowym w czekoladzie zyskały nową szatę graficzną. W tym roku te kultowe czekoladki tworzą kolekcję dziewięciu postaci z wizerunkami zajączka, baranka i kurczaczka. Edycję limitowaną od Goplany uzupełniają miętowe pastylki w czekoladzie oraz delikatne i chrupiące Jeżyki White Coconut w białej czekoladzie.  

Tradycyjnie słodkich świąt od Solidarności

W ofercie marki Solidarność na szczególną uwagę zasługują Pisanka Złota Wiśnia i Pisanka Złoty Adwokat z edycji limitowanej. To wypełnione pysznymi pralinami eleganckie puszki w kształcie pisanki – polskiej ikony Wielkanocy. Dopełnienie oferty stanowi bestseller Solidarności, praliny Śliwka Nałęczowska w pięknej puszce z ozdobną kokardą, która idealnie sprawdzi się w roli świątecznego upominku.  

Specjalną ofertę wielkanocną uzupełniają najchętniej wybierane słodycze obu marek: czekolady Goplana, ciastka Jeżyki, galaretki w czekoladzie Mella, cukierki Toffino oraz wyśmienite praliny marki Solidarność: Śliwka Nałęczowska, Złota Wiśnia w Likierze i Złoty Orzech. Atrakcyjnym urozmaiceniem oferty są także batoniki z nowej linii Goplana Break – pyszne kruche wafelki z delikatnym kremem w trzech smakach: orzechowym, karmelowym i karmelowo-kawowym.

Produkty z oferty wielkanocnej będą dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od kwietnia, również na dedykowanych standach okazjonalnych.


Producent: Colian Sp. z o.o.
Wielkanocna oferta limitowana:

Solidarność
Śliwka Nałęczowska w czekoladzie (250 g), limitowana puszka, sugerowana cena det.: ok. 24,99 zł
Złoty Adwokat (150 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok. 14,99 zł
Złota Wiśnia w likierze (146 g), Pisanka, sugerowana cena det.: ok. 14,99 zł

Goplana
Goplana Figurka Zajączek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.:  ok. 1,19 zł
Goplana Figurka Baranek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.:  ok. 1,19 zł
Goplana Figurka Kurczaczek o smaku karmelowym oblana czekoladą (30 g), sugerowana cena det.:  ok. 1,19 zł
Goplana Jeżyki White Coconut (140 g), sugerowana cena det.: ok. 4,49 zł
tagi: Colian, Goplana, Solidarność, Słodyczy WielkaMOC!, wielkanocna oferta ,