Wiadomości

Coca-Cola Poland Services nagrodzona tytułem Top Employer 2019

Wtorek, 12 lutego 2019
12 lutego 2019 - Coca-Cola Poland Services otrzymała certyfikat Top Employer Polska 2019 i tym samym dołączyła do grona najlepszych pracodawców w Polsce według Top Employers Institute. Tytuł otrzymują firmy, które mogą pochwalić się najlepszymi na rynku praktykami w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i warunkami pracy w organizacji.
Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się, że nasza polityka personalna została dostrzeżona i doceniona. Certyfikat to dowód na to, że dbanie o najlepsze warunki pracy naszego zespołu jest dla Coca-Cola rzeczywistym priorytetem. Nagroda pokazuje, że nie tylko jesteśmy liderem w sektorze napojów, ale również cenionym i rozpoznawalnym pracodawcą – mówi Anna Tatarzyńska, HR Strategic Business Partner na region EMEA w Coca Cola Poland Services. 

Niezależne badanie Top Employers Institute rzetelnie ocenia praktyki i procedury HR w firmie, m.in. w takich obszarach jak: szkolenia i rozwój, strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, kultura czy wynagrodzenia i świadczenia. Tytuł najlepszego pracodawcy przyznawany jest firmom, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie oraz proces weryfikacji. Tegoroczna, 10 już edycja Top Employer wyłoniła 56 laureatów, do których należą największe firmy działające w Polsce.tagi: Coca-Cola Poland Services, Top Employer 2019,