Z rynku FMCG

Gotowanie z bakaliami w tle – Bakalland i Akademia Kulinarna Whirlpool podejmują współpracę

Poniedziałek, 11 lutego 2019
Marka Bakalland – lider rynku bakalii i batonów zbożowych oraz Akademia Kulinarna Whirlpool łączą siły. Od nowego roku produkty Bakalland, wykorzystywane są przez uczestników warsztatów kulinarnych organizowanych przez Akademię. Współpraca pokazuje, że bakalie to idealny dodatek, który sprawdza się nie tylko jako samodzielna przekąska, ale też składnik wielu dań kuchni włoskiej, z których słynie warszawska szkoła gotowania.
Gotowanie z bakaliami w tle – Bakalland i Akademia Kulinarna Whirlpool podejmują współpracę Marka Bakalland – lider rynku bakalii i batonów zbożowych oraz Akademia Kulinarna Whirlpool łączą siły. Od nowego roku produkty Bakalland, wykorzystywane są przez uczestników warsztatów kulinarnych organizowanych przez Akademię. Współpraca pokazuje, że bakalie to idealny dodatek, który sprawdza się nie tylko jako samodzielna przekąska, ale też składnik wielu dań kuchni włoskiej, z których słynie warszawska szkoła gotowania.

Według badań[1] przeprowadzonych przez markę Bakalland jedną z ulubionych aktywności Polaków w czasie wolnym jest gotowanie. Aż 49% badanych deklaruje, że lubi w wolnej chwili samodzielnie przygotowywać posiłki, natomiast ponad 30% ankietowanych podkreśla, że gotuje wtedy z przyjaciółmi i bliskimi. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów i panujące trendy, Bakalland zdecydował się na podjęcie współpracy z Akademią Kulinarną Whirlpool.

- Decydując się na współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool, odpowiedzieliśmy na potrzeby naszych konsumentów. Z przeprowadzonych przez nas badań, wynika że wspólne gotowanie może być formą relaksu, spędzania wolnego czasu, rodzajem hobby lub okazją do integracji. Jednocześnie doskonale wiemy, że bakalie to dodatek, który urozmaica smak zarówno dań wytrawnych, jak i deserów. A różnorodność naszej oferty oraz bogaty program warsztatów prowadzonych przez Akademię, pozwoli uczestnikom wykorzystywać bakalie w różnego rodzaju daniach kuchni włoskiej, w której bakalie są nieodłącznym elementem i zdrowym dodatkiem dzięki zawartości składników odżywczych i witamin. - Agnieszka Cymbalak, Product Manager Bakalland

Wraz z początkiem roku w ofercie Akademii Kulinarnej Whirlpool pojawili się nie tylko nowi partnerzy, ale także warsztaty: Dobrego Nastroju, Wszystko dla Kobiety czy Karnawałowe Aperitivo – to tylko niektóre z propozycji Akademii dla wszystkich, którzy lubią gotować.[1] Zymetria, Trendy na rynku żywności, wrzesień 2017 r.
 tagi: Bakalland, Akademia Kulinarna Whirlpool,