Nowe placówki handlowe

Kolejne drogerie Hebe otwarte – w Zgierzu i Bydgoszczy

Piątek, 23 listopada 2018
23 listopada br. miało miejsce oficjalne otwarcie dwóch najnowszych drogerii sieci Hebe – przy ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu i w Centrum Handlowym przy ul. Mariana Rejewskiego 3 w Bydgoszczy.
Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Klienci nowo otwartych drogerii Hebe przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy i ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu, od 23 do 26 listopada będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. Pierwsza to: „Twoje ulubione marki makijażowe -40%”. W ofercie produkty wielu firm, takich jak: Hean, AA Makeup, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline, Pierre René, MylaQ, Ingrid Cosmetics, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel czy HypoAllergenic.  W ramach drugiej oferty „Wszystkie produkty marek“, produkty Nacomi i Purederm będzie można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy aż 40% mniej.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta prezentowana jest na stronie www.hebe.pl oraz w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje w dniach 23-26 listopada 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Warto pamiętać o założeniu karty Hebe. Jakie są z niej korzyści? Bon powitalny w wysokości 10 zł, rabaty nawet do -50% na wybrane produkty, rabaty dla rodziców -10%, możliwość testowania produktów czy wzięcia udziału w konkursie „Bądź piękna z Hebe“. Warto z kartą! Tylko w dniu 23 listopada robiąc zakupy za min. 70 zł klienci otrzymają 10 zł rabatu.

Hebe przy ul. Popiełuszki 2A w Zgierzu otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 11:00-19:00. Natomiast Hebe przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-22:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00-22:00.

Zapraszamy!tagi: drogeria, Hebe, nowe placówki handlowe,