Nowości

Caffe Latte i Peanut Butter, czyli nowe smaki pianek Ptasie Mleczko® na jesień!

Środa, 12 września 2018
E. Wedel znów zaskakuje - tym razem do bogatej kolekcji limitowanych wariantów pianek Ptasie Mleczko® dołączają smaki: Caffe Latte i Peanut Butter. Nowe warianty smakowe to kolejny powód do celebrowania rytuału obłupywania dobrze znanego wszystkim Polakom.
Kawa na ławę

Badania dowodzą, że Polacy uwielbiają delektować się piankami i pralinkami najczęściej w połączeniu z kawą1. Teraz kawosze mogą delektować się swoim ulubionym smakiem również pod postacią pianek Ptasie Mleczko®, które smakują tak samo pysznie zarówno solo, jak i w duecie z jednym z najpopularniejszych napojów świata.

Zza wielkiej wody

Masło orzechowe wielu kojarzy z kuchnią amerykańską, jednak smak słynnego kremu do smarowania już dawno zdobył serca polskich konsumentów. To właśnie z myślą o nich powstał drugi wariant limitowanej edycji: Peanut Butter.

Ptasie Mleczko® to przysmak z ponad 80-letnią tradycją, który nie boi się nowych wyzwań i jest na czasie ze zmieniającymi się preferencjami smakowymi Polaków. Opinia jednej z najbardziej innowacyjnych marek słodyczowych w kraju zobowiązuje, aby nieustannie zaskakiwać konsumentów nowymi wariantami smakowymi ich ulubionych produktów – mówi Magdalena Kołodziejska, Kierownik Komunikacji Marketingowej LOTTE Wedel.

Jesienna edycja pianek Ptasie Mleczko® Caffe Latte i Peanut Butter jest dostępna w sklepach od 1 września br.


Ptasie Mleczko® Caffe Latte
Gramatura: 380g
Sugerowana cena: 12,99 zł

Ptasie Mleczko® Peanut Butter
Gramatura: 380g
Sugerowana cena: 12,99 zł
1  Źródło danych: Badanie Need 4 Snack; IQS


tagi: E. Wedel, Caffe Latte, Peanut Butter, pianka, Ptasie Mleczko®,