Kampanie i Promocje

Kolejna akcja lojalnościowa POLOmarketu

Wtorek, 11 września 2018
Od 5 września we wszystkich sklepach POLOmarketu można nabyć wytrzymałe i praktyczne pojemniki i salaterki renomowanej marki Ambition. Te funkcjonalne produkty są dostępne w ramach kolejnej już w tym roku akcji lojalnościowej sieci. Po zebraniu odpowiedniej liczby naklejek można kupić je aż 50% taniej! Akcji potrwa do 13 października lub do wyczerpania zapasów.
Ambition to znana marka produktów do kuchni i jadalni, ciesząca się uznaniem w polskich domach i restauracjach od ponad 10 lat. Wysokojakościowe pojemniki i salaterki Simply będą teraz dostępne w POLOmarkecie w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty Ambition wykonane są ze szkła żaroodpornego wytrzymałego na temperatury od -40oC do +300oC, a zatem nadają się nie tylko do przechowywania żywności, ale także do zamrażania i zapiekania dań w piekarniku czy podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych.

W ofercie polskiej sieci dostępne są 3 najbardziej popularne kształty pojemników w kilku pojemnościach, salaterki z pokrywami oraz dzbanek na zimne napoje. Wszystkie pojemniki i salaterki pozwalają się łatwo piętrować, umożliwiając optymalne wykorzystanie przestrzeni w lodówce, szufladzie czy szafce kuchennej. Pokrywy pojemników posiadają silikonową uszczelkę, zapewniając wyjątkową szczelność.

- Zarówno obecna, jak i poprzednie akcje, są przygotowywane z myślą o naszych najbardziej lojalnych klientach. Atrakcyjne i wysokiej jakości pluszaki, garnki, ręczniki czy pojemniki to tylko przykłady produktów, które regularnie dokonujący u nas zakupów klienci mogą nabywać z bardzo dużymi rabatami - informuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Jak je zdobyć? Kolekcjonując naklejki podczas codziennych zakupów w POLOmarkecie. Za każde wydane 35 zł lub zakup oznaczonego produktu klienci otrzymają jedną naklejkę. Dodatkową naklejkę będą oni mogli zdobyć, gdy w ich koszykach o wartości 35 zł znajdą się warzywa, owoce lub wędliny za łącznie 15 zł. Dwie, cztery lub sześć naklejek uprawnia do zakupu wybranych produktów Ambition z rabatem aż 50%. Ponadto produkty będzie można kupić również w regularnej cenie bez naklejek.

Regulamin akcji i karta do kolekcjonowania naklejek dostępne są w sklepach oraz na stronie https://www.polomarket.pl/.tagi: POLOmarket, akcja lojalnościowa,