Nowe placówki handlowe

McDonald’s otworzył restaurację w Gemini Park Bielsko – Biała

Poniedziałek, 03 września 2018
W Gemini Park Bielsko-Biała przybyło restauracji. Do grona najemców centrum handlowego dołączyła właśnie popularna, amerykańska sieć McDonald’s.
McDonald’s to dziś jedna z najpopularniejszych sieci restauracyjnych w Polsce. Każdego dnia próg ponad 400 lokali z charakterystycznymi złotymi łukami przekracza blisko pół miliona Polaków!  

Teraz z oferty menu McDonald’s będzie można skorzystać  także odwiedzając Gemini Park Bielsko – Biała. W galerii została otwarta właśnie mająca ponad 100 m kw. najnowsza restauracja sieci w mieście. Ulokowano ją w strefie gastronomicznej centrum handlowego, tuż przy Cinema City.

To już 14 restauracja i kawiarnia w galerii i jednocześnie 4 globalna amerykańska sieć restauracyjna, która zdecydowała się na inwestycję w Gemini Park. Swoje lokale mają tutaj także m.in. Subway, KFC i Pizza Hut.

W menu najnowszej w Bielsku restauracji McDonald’s znaleźć można m.in. popularne burgery oraz wrapy, McZestawy, zestawy Happy Meal dla najmłodszych, ale także sałatki, kurczaki, jogurty, gorące i zimne napoje oraz lody i desery. Całość dopełnia także oferta kawiarniana.

- To restauracja, której brakowało naszym klientom i o którą się upominali. Teraz dzięki otwarciu McDonald’s uzupełniamy lukę, ale także po raz kolejny w ostatnich latach poszerzamy dostępne u nas menu. W efekcie tego możemy się dziś pochwalić jedną z najciekawszych ofert strefy food court w mieście – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Gemini Park Bielsk-o-Biała.

I faktycznie,  w Gemini Park Bielsko-Biała jest w czym wybierać. Oprócz nowego McDonald’s, w centrum handlowym działają już 2 pizzerie – Pizza Hut i DeGusto, bar z kanapkami Subway, restauracje Sushi Samuraj oraz Doner Kebab, a także Salad Fantasy z sałatkami. Swój lokal ma tutaj także Juicy Dream oraz restauracja z jedzeniem na wagę Rondel. W galerii działają także 3 kawiarnie: Grycan, Cukiernia Sowa, Lodomania.

- To oferta, w której odnajdzie się każdy, zarówno osoba lubiąca dania kuchni włoskiej, amerykańskiej, orientalnej czy japońskiej, jak również osoba preferująca kuchnię wegetariańską. Staramy się dziś tak dobierać kulinarnych najemców, aby ich menu odpowiadało współczesnym gustom, dietom i oczekiwaniom całych rodzin – mówi Brączek.
Zdaniem dyrektora obiektu, McDonald’s na tym tle ma szansę stać się kolejnym magnesem, który przyciągnie na food court i do samej galerii.

– To restauracja dla całych rodzin, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy przekonani, że stanie się ona szczególnie popularna wśród osób robiących sobie przerwy między zakupami, bawiących się w Parku „W DECHE” czy odwiedzających kino, także w weekendy. Liczmy także na to, że wielu bielszczan będzie nas docelowo odwiedzało z myślą np. o lunchu w McDonald’s  - mówi Brączek.

Spore nadzieje z nową restauracją wiąże także sam McDonald’s. –  Chcemy być wszędzie tam, gdzie są konsumenci zainteresowani naszą ofertą. Bielsko-Biała to jeden z punktów na naszej mapie rozwoju. Funkcjonują tu już 3 restauracje McDonald’s. Wciąż jednak widzimy w tej miejscowości potencjał rozwoju dla sieci. Dlatego też cieszymy się, że udało nam się tutaj otworzyć kolejną restaurację, tym razem w Gemini Park Bielsko-Biała.  Mamy nadzieję, że bielszczanie ciepło przyjmą kolejny lokal McDonald’s  -  mówi Jacek Stradomski, Senior Real Estate Manager McDonald’s Polska Sp. z o.o.

Zdaniem przedstawiciela sieci do nowego lokalu ma przyciągnąć przede wszystkim jego coraz ciekawsza oferta. -  W McDonald's widzimy i rozumiemy potrzeby konsumentów. Oferujemy coraz szersze możliwości personalizacji zamówień. Wdrażamy nowe technologie ułatwiające zamawianie oraz przygotowanie produktów. Stale rozszerzamy ofertę McCafè, proponujemy naszym gościom menu promocyjne, w którym oferujemy nowe burgery i dodatki premium, a także nowe propozycje deserów. To wszystko sprawia, że nasi goście chętnie odwiedzają restauracje sieci McDonald's  – dodaje.tagi: McDonald’s, Gemini Park Bielsko – Biała,