Nowe placówki handlowe

Nowa Biedronka na poznańskim Strzeszynie pełna promocji dla klientów

Piątek, 31 sierpnia 2018
W czwartek, 30 sierpnia br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Poznaniu, przy ul. A. Poszwińskiego 2. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach sięgających nawet do ponad 60%. Placówka odpowiada najnowszym standardom sieci i jest stworzona w koncepcie Biedronka 2.0.
Świeży filet z piersi kurczaka Kraina Mięs w cenie 10,99 zł/kg (35% taniej), pomidory śliwkowe w cenie 1,99 zł/opak. 500 g (60% taniej) czy brzoskwinie w cenie 1,99 zł/kg (67% taniej) to tylko wybrane produkty oferowane w szczególnie atrakcyjnych cenach z okazji otwarcia nowej placówki. Obok produktów spożywczych na klientów czeka też asortyment przemysłowy – elektronika i AGD, jak telefon Q-Smart III Plus myPhone za 179 zł/szt. czy blender kielichowy Hoffen za 62,99 zł/szt., a także zabawki i tekstylia dla dzieci. Wszystko zostało zaprezentowane w specjalnym folderze, stworzonym z okazji otwarcia placówki. Z okazji otwarcia przygotowano także degustacje produktów oraz liczne atrakcje dla dzieci, w tym gry i zabawy animacyjne.

Sala sprzedaży nowego sklepu wynosi 998 m2, w placówce jest sześć kas. Placówka oferuje klientom przestronny parking, na którym przewidziano ponad 50 miejsc postojowych, w tym dla osób niepełnosprawnych, a także ok. 30 stanowisk na rowery. Obiekt składa się ze stref sprzedażowej i magazynowej, zlokalizowanych na parterze oraz z części socjalnej na piętrze. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz dużej przestrzeni parkingowej klienci będą mogli dokonywać zakupów w komfortowych warunkach.

– Nowy sklep w Poznaniu, zlokalizowany na osiedlu Strzeszyn, to Biedronka 2.0. Koncept ten opiera się na nowym, zoptymalizowanym ustawieniu produktów, bardziej przystępnym dla klientów. Zgodnie z nim wydzielone są strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie Biedronka znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – mówi Dawid Śrama, odpowiedzialny za sklep Biedronka w Poznaniu.

Placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka. Zastosowano w niej innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które podnoszą atrakcyjność sklepu oraz wpływają na komfort zakupów, a jednocześnie przyczyniają się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażenie sklepu oparte jest na zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Nowy sklep Biedronka w Poznaniu zlokalizowany jest na osiedlu Strzeszyn przy nowej ul. A. Poszwińskiego, łączącej ul. Żołnierzy Wyklętych z ul. Literacką. Będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.tagi: Biedronka, nowa placówka handlowa,