Nowe placówki handlowe

Nowa restauracja McDonald’s w Sieradzu

Środa, 01 sierpnia 2018
We wtorek, 31 lipca o godz. 12:00 pierwszych gości przyjęła restauracja McDonald’s w Sieradzu. Nowy lokal sieci powstał przy alei Grunwaldzkiej 2, w centrum miasta.
Nowoczesny wystrój restauracji utrzymany jest w ciepłych i neutralnych barwach, a całości dopełniają delikatne meble o organicznym wyglądzie. Na sali jadalnej znajduje się 80 miejsc siedzących, z czego 22 znajdują się w strefie McCafé. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać linii McDrive lub parkingu na 37 pojazdów. Zadowoleni będą również rowerzyści, dla których także przewidziano miejsce postojowe. 

Sprawną obsługę gości zapewnia 35 pracowników, w tym 10 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Oferuje też bezpłatny dostęp do Internetu.

Restauracja jest czynna codziennie w godzinach 6:00 – 24:00. W ofercie klienci znajdą pełne menu McDonald’s ze śniadaniami oraz McCafé. Na dzień otwarcia załoga restauracji zaplanowała też promocję – puszka Coca Cola® dodawana jest gratis do każdego zakupu.

Lokal w Sieradzu jest już 14. restauracją McDonald’s w portfolio łódzkiego przedsiębiorcy Dariusza Krasonia. Franczyzobiorca z powodzeniem prowadzi 6 lokali w samej Łodzi, a także pojedyncze lokale w okolicznych miastach – Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie, Tomaszowie Mazowieckim, Zduńskiej Woli, Łasku i Rzgowie.

Z okazji otwarcia nowego lokalu Dariusz Krasoń postanowił dodatkowo wesprzeć Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Urszulanek w Sieradzu oraz Stowarzyszenie Opieki Hospicyjnej Ziemi Sieradzkiej. Każda z instytucji otrzymała darowiznę w wysokości 5 000 zł.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
Twitter https://twitter.com/PL_McDonalds i stronę www.mcdonalds.pltagi: restauracja, McDonald’s,