Personalia

Zmiana w zarządzie Hortex sp.z o.o. i Ortika Polska sp.z o.o.

Środa, 16 maja 2018
Rada Nadzorcza spółek z Grupy Hortex podjęła decyzję o powołaniu Pana Pawła Gurgula na stanowisko Prezesa Zarządu Grupy Hortex z dniem 1 czerwca 2018 roku.

Pan Paweł Gurgul posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży FMCG w Polsce. Przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu w PepsiCo Polska, a wcześniej zdobywał doświadczenie w Kraft Foods Polska, m.in. w obszarach sprzedaży i strategii.

Z dniem 1 czerwca br. Pan Paweł Gurgul obejmie stanowisko Prezesa Zarządu spółki Hortex sp. z o.o. zajmującej się produkcją i sprzedażą soków, nektarów, napojów i koncentratów oraz Ortika Polska sp. z o.o. – skupiającej całość działalności mrożonkowej.

Rada Nadzorcza jest przekonana, że Pan Paweł Gurgul będzie miał nieodzowny wpływ na wdrożenie oraz realizację nowej strategii Grupy Hortex i razem z obecną załogą będzie dalej dynamicznie rozwijał Grupę w oparciu o cele wspólnie uzgodnione z obecnym właścicielem.

Pan Tomasz Kurpisz pozostanie na stanowisku Prezesa Zarządu Grupy Hortex do dnia 31 maja 2018 roku. Jednocześnie Rada Nadzorcza chciałaby podziękować Panu Kurpiszowi za jego dotychczasową pracę.

Rada Nadzorcza
Grupa Hortex

 

 

tagi: Hortex, Ortika Polska,