Z rynku FMCG

Polacy pokochali czekoladową pizzę Guseppe

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
Po dużym sukcesie akcji zorganizowanej z okazji święta zakochanych, Dr. Oetker na stałe powiększa swój asortyment pizz o czekoladową wersję włoskiej przekąski. Popularna seria Guseppe została poszerzona o pizzę z mleczną i białą czekoladą.
Słodka interpretacja popularnej pizzy to znany smakoszom z całego świata przysmak. W Polsce jej debiut miał miejsce 9 lutego, z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Zakochanych.

"Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych recenzji zarówno od miłośników pizzy, jak i czekolady, mówiące o tym, że produkt jest zaskakujący, przepyszny i wart spróbowania. Guseppe Mleczna i Biała Czekolada od Dr. Oetkera to idealne danie dla tych, którzy kochają pizzę, ale też i nie mogą żyć bez czekolady - tłumaczy Magdalena Lipińska, category marketing manager z firmy Dr. Oetker. - Pozytywna reakcja rynku skłoniła nas do wprowadzenia czekoladowej pizzy na stałe do naszego portfolio" - dodaje Magdalena Lipińska.

Na całym świecie czekoladowa pizza jest nowym trendem na rynku. Stało się tak, ponieważ produkt stanowi ciekawy sposób na szybkie i smaczne śniadanie przed wyczerpującym dniem. Pizza czekoladowa jest również idealnym pomysłem na urozmaicenie spotkania towarzyskiego czy słodki deser. Wiele osób tworzy własne kompozycje smakowe poprzez dodawanie takich produktów jak owoce czy bita śmietana. Dodatkowo, czekoladowa pizza jest również znakomita, gdy wystygnie i staje się słodką przekąskę w ciągu dnia.

Wyróżnikiem przełamującej stereotypy kompozycji jest specjalnie dobrane chrupiące ciasto, dopełnione przez krem kakaowy, białą i mleczną czekoladę oraz chrupiące ciasteczka. Połączenie jakościowych składników w pożywnym i smacznym kolażu to jedna z niewielu odsłon gatunku comfort food na polskim rynku.

Nowości dotyczące pizz Guseppe, jak i konkursy dla fanów śledzić można na fan page’u pizzy: https://www.facebook.com/PizzaGuseppe/źródło: PAP


tagi: pizza czekoladowa, Guseppe ,