Drogeria

Nowe jednominutowe maski Urban Detoks od NIVEA!

Wtorek, 13 marca 2018
Tempo miejskiego życia często przekłada się na stan naszej cery. Jakość powietrza, pośpiech, przepracowanie, zbyt krótka ilość snu... Dlatego w trosce o wszystkie kobiety żyjące w biegu, portfolio ulubionej miejskiej linii Urban Detoks zostało rozszerzone o dwie, nowe maski - intensywnie nawilżającą oraz głęboko oczyszczającą - które w zaledwie 1 minutę zadbają o skórę i przywrócą jej naturalny blask!
Zdrowy tryb życia to dla większości z nas niezwykle istotny aspekt. Jednocześnie, coraz częściej deklarujemy chęć do zmiany swojego stylu życia na zdrowszy. Niestety jedną z przeszkód w osiągnieciu tego celu to życie w mieście, które często odbija się na naszej skórze. Dlatego dwie nowe maski Urban Detoks - intensywnie nawilżająca z ekstraktem z zielonej herbaty i kwasem hialuronowym oraz głęboko oczyszczająca pory z ekstraktem z magnolii i rozgrzewającą formułą - to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Dwa nowe warianty masek, przy skróconym czasie aplikowania do 1 minuty, to jeszcze głębsze oczyszczenie i nawilżenie suchej skóry, a co równie ważne - znacząca redukcja stresorów środowiskowych.

W skład linii Urban Detoks wchodzą: dwie nowe maski intensywnie nawilżająca z ekstraktem z zielonej herbaty i kwasem hialuronowym oraz głęboko oczyszczająca pory z ekstraktem z magnolii i rozgrzewającą formułą, maska detoks + oczyszczanie z białą glinką oraz dwa kremy na dzień i na noc na bazie zielonej herbaty.


NIVEA® Daily Essentials URBAN DETOX Maska 1-minutowa

z ekstraktem z magnolii: Rozgrzewająca, żelowa formuła oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia. Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory, zapewniając czystą, gładką i zdrową cerę.

•    Zawiera ekstrakt z magnolii i rozgrzewającą, żelową formułę.
•    Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe oraz miejskie zanieczyszczenia.
•    Głęboko oczyszcza, odblokowuje oraz zauważalnie zmniejsza pory

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99zł.


NIVEA® Daily Essentials URBAN DETOX Maska 1-minutowa

z zieloną herbatą i kwasem hialuronowym: Oczyszcza skórę
z toksyn, redukując stresory środowiskowe. Intensywnie nawilża, zapewniając piękną i promienną cerę.

•    Zawiera zieloną herbatę i kwas hialuronowy.
•    Oczyszcza skórę z toksyn, redukując stresory środowiskowe.
•    Intensywnie nawilża.
•    Zapewnia piękną i promienną cerę.

Rekomendowana cena detaliczna: 16,99zł.
tagi: NIVEA, jednominutowe maski, Urban Detoks,