Nowości

Dookoła globu – nowe opakowania Owoców Świata Tymbarku

Poniedziałek, 12 marca 2018
Z Tymbarkiem można dowolnie zmieniać kierunki swoich owocowych podróży. Owoce Świata to linia inspirowana dalekimi podróżami – sześć egzotycznych smaków przenosi nas w najodleglejsze miejsca globu. A teraz z nowymi, pełnymi owoców opakowaniami prezentują się jeszcze bardziej soczyście!
Tymbark Owoce Świata to idealna propozycja dla osób, które poszukują nietypowych smaków i nie godzą się na konsumpcyjną nudę. Egzotyczne napoje powracają teraz w kolejnej, unikalnej i dosłownie – pełnej owoców odsłonie. Kolorowe i wyraziste kartony wyróżniają się na tle innych opakowań na sklepowej półce. 

Unikalne smaki Owoców Świata Tymbarku nie tylko skutecznie gaszą pragnienie i doskonale orzeźwiają, ale również dają nam namiastkę egzotycznej podróży pełnej smaków. Na każdym kartonie znajdziemy, oprócz soczystych owoców, zdjęcia inspirowane podróżami po świecie. Wraz z Tymbarkiem możemy udać się do Meksyku ze smakiem Kaktusa, na Filipiny z Mango, na greckie wyspy z Granatem, poznać smak Finlandii z Żurawiną, Kuby – z Limonką lub rozsmakować się w Brazylii o smaku Zielonego Banana. Nie trzeba czekać na wakacje, by mieć odległe smaki na wyciągnięcie ręki – wystarczy spróbować Owoców Świata. Napoje idealnie nadają się też na spotkanie z przyjaciółmi, taneczne imprezy lub jako bazy do drinków. Na każdym opakowaniu znajduje się przepis na koktajl z wykorzystaniem napoju.

Owoce Świata to nie tylko oryginalne smaki, ale również wysoka jakość, którą nowe, designerskie opakowania dodatkowo akcentują. Napoje nie zawierają konserwantów ani sztucznych słodzików, dzięki czemu możemy jeszcze bardziej cieszyć się ich smakiem.

Agencja odpowiedzialna za projekt: Well-Reounded Designtagi: Tymbark Owoce Świata, sok, nowe opakowania,