24 maja 2012 roku w warszawskim Teatrze Kamienica, zostaną wręczone statuetki i wyróżnienia w II Edycji konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

Artykuły

Poniedziałek, 12 czerwca 2006

HURT & DETAL - Nr 2 (4) / 2006

Jerónimo Martins ogłasza wyniki sprzedaży za I kwartał 2006

Portugalska Grupa Jerónimo Martins zamknęła I kwartał 2006 wzrostem sprzedaży o 10,1% w stosunku do tego samego okresu w roku 2005.

Zysk Grupy w tym okresie wzrósł do 17,3 mln euro. Należąca do Jerónimo Martins w Polsce sieć sklepów Biedronka po raz kolejny odnotowała dobre wyniki sprzedaży, osiągając wzrost o 17% w złotych (22,9% w euro).
Również Biedronka odnotowała wzrost sprzedaży, który wyniósł 17% w stosunku do roku ubiegłego a sprzedaż całkowita wyniosła 1,5 mld PLN. W pierwszym kwarJerónimo Martins stale 2006 roku Biedronka otworzyła 19 nowych sklepów oraz zmodernizowała 13.

tagi: Jerónimo Martins, Biedronka,

Podpis lub email (podany podczas rejestracji):
Hasło: (jeśli nie podasz hasła, przy Twoim komentarzu pokaże się numer IP.)
Dodaj swój komentarz:
podaj wynik działania 5 + 1:

Galeria Foto/Video więcej »

Prasa Handlowa więcej »