Nowe placówki handlowe

POLOmarket otwarciem w Środzie Wielkopolskiej dynamicznie rozpoczyna nowy rok!

Środa, 03 stycznia 2018
Sieć polskich supermarketów już dawno zapomniała o świątecznym odpoczynku, bo z zapałem przygotowuje się do otwarcia nowego sklepu. 10 stycznia w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się uroczyste przecięcie wstęgi przed nową placówką. Będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji dla klientów.
- To już drugi sklep naszej sieci na terenie Środy Wielkopolskiej i 55 na terenie województwa wielkopolskiego. Obiekt jest świetnie zlokalizowany, w centrum dynamicznie rozwijającego się osiedla - komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie. – Wraz z pierwszym tegorocznym otwarciem rozpoczynamy realizację przyjętej na 2018 r. strategii optymalizacji sieci sprzedaży. W tym roku planujemy nie tylko otwarcia nowych placówek w różnych regionach Polski, ale również systematyczną modernizację starszych placówek handlowych. Dzięki niej wzrośnie komfort zakupów, a nowoczesne urządzenia pomogą w zapewnieniu wysokiej jakości produktów.

Nowy sklep mieści się przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 5. Będzie w nim prowadzona sprzedaż szerokiej gamy produktów, zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Asortyment POLOmarketu wyróżnia się przede wszystkim obszerną ofertą produktów świeżych. Wśród nich znajdą się między innymi owoce i warzywa, ciasta i pieczywo świeżo wypiekane w piecu oraz wędliny podawane z tradycyjnej lady, porcjowane i krojone na życzenie klienta. Nowy obiekt charakteryzuje się dużą powierzchnią sali sprzedaży – wynoszącą 730m2 – pozwalającą na odpowiednią ekspozycję produktów oraz organizację pracy.

Otwarcie w Środzie Wielkopolskiej planowane jest na godzinę 8:00, w środę 10 stycznia. Będą mu towarzyszyć degustacje wędlin i hot-dogów, wiele ciekawych promocji i konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”, polegający na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję konkursowej odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 10 stycznia zrobi w nowo otwartym POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:15-21:00, natomiast w niedzielę –od 9:00 do 20:00. Dla klientów przygotowano parking na około 50 samochodów. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w nowo otwartej placówce sieci POLOmarket mogą składać CV u kierownika sklepu.tagi: POLOmarket, Środa Wielkopolska, nowa placówka handlowa,