Konkursy

1000 km podróży lub 1000 nagród - konkurs od marki Stumbras

Środa, 03 stycznia 2018
Na początku lipca 2017 roku marka Stumbras, we współpracy z Agencją Reklamową KORE, zorganizowała konkurs 1000 KM PODRÓŻY LUB 1000 NAGRÓD, w której do wygrania było między innymi sfinansowanie podróży marzeń.
Rozstrzygnięcie nastąpiło 4 listopada. Jury najbardziej spodobała się praca pod hasłem BAJKAŁ - PODRÓŻ DO ŹRÓDEŁ. W czwartek 28 grudnia o godz. 12:00 w siedzibie organizatora - agencji KORE, nastąpiło przekazanie głównej nagrody. Pani Karolina Kaczyńska-Piwko otrzymała voucher o wartości 35 000 zł na wycieczkę, opisaną przez nią w zgłoszeniu. Laureatka marzyła o wyprawie  do Azji, która będzie prowadziła z Irkucka do Ułan Bator. Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia, a nawet wzruszenia:
- Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, bo było to moje marzenie, które teraz się spełnia – powiedziała Pani Karolina po ceremonii, natomiast Robert Kabot – Head of Assortment Management w MV Poland, które jest producentem wódki Stumbras dodał: - Cieszę się, że możemy spełniać marzenia naszych konsumentów.

W trakcie trwania akcji stronę konkursową www.wierninaturze.pl odwiedziło prawie 120 tys. osób. Rozdanych zostało, w sumie 112 nagród. To potwierdza, że tego typu działania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, natomiast nagroda Pani Karoliny jest dowodem na to, że warto brać udział w takich konkursach.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wyjazdu!tagi: Stumbras, konkurs,