Nowe placówki handlowe

Otwarcie nowych Delikatesów Miś w Grupie Chorten

Wtorek, 19 grudnia 2017
Market na 130 metrów kwadratowych powierzchni handlowej w nowej inwestycji – to Delikatesy Miś w Siemiatyczach z Grupy Chorten, które zostały otwarte tuż przed świętami.
Placówka, która właśnie została oddana do użytku, to przestronne, nowocześnie zaaranżowane delikatesy w Siemiatyczach. Dotychczasowy partner Grupy Chorten przeniósł działalność z mniejszego sklepu, który zamieni się teraz w jego biuro, do nowego obiektu, zbudowanego specjalnie na potrzeby Delikatesów Miś.

- To ilość i oczekiwania naszych klientów wymusiły na nas tą inwestycję, a ten dynamiczny rozwój umożliwiła nam także współpraca z Grupą Chorten. Po kilku miesiącach przygotowań otworzyliśmy dobrze zatowarowane delikatesy średniej wielkości, na miarę potrzeb okolicznych mieszkańców, z dużym wyborem świeżych produktów i pieczywem własnego wypieku – mówi Marek Michalczuk, współwłaściciel Delikatesów Miś. Pod tym samym szyldem po sąsiedzku działa bowiem też znana w okolicy piekarnia, która w ofercie ma kilkanaście propozycji asortymentowych.

W nowym sklepie oprócz stoiska z pieczywem, jest także spore stoisko mięsne, stoisko alkoholowe z ofertą win – we współpracy z Faktorią Win, stoisko piwne, a także dział owocowo-warzywny i nabiałowy. W delikatesach dostępna jest także chemia gospodarcza. Sklep jest czynny siedem dni w tygodniu, ma dwa stanowiska kasowe, jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

- Bardzo nas cieszy, że współpraca z Grupą Chorten daje polskim przedsiębiorcom możliwość konkurowania ze sklepami zachodnich sieci, a co za tym idzie także otwierania nowoczesnych placówek, które są dostosowane do potrzeb dzisiejszych klientów i są wizytówką całej grupy polskich sklepów spożywczych – mówi Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

W Grupie Chorten działa obecnie blisko 1200 polskich sklepów w 9 województwach.tagi: Delikatesy Miś, Grupa Chorten,