Nowe placówki handlowe

Nowy POLOmarket w Opolu świetnie zlokalizowany!

Środa, 06 grudnia 2017
Dla mieszkańców Opola 6 grudnia będzie nie tylko Dniem Świętego Mikołaja, ale także dniem uroczystego otwarcia czwartego w mieście sklepu polskiej sieci POLOmarket. Od godziny 8:00 na klientów czekać będzie wiele atrakcji, w tym degustacje wędlin i hot-dogów, słodkie niespodzianki oraz ciekawe promocje.
- To już czwarty obiekt naszej sieci na terenie Opola. Nowy sklep jest świetnie zlokalizowany, w ścisłym centrum miasta, przy ul. Księdza Hugona Kołłątaja 5c/1, w bezpośrednim sąsiedztwie dworców PKS Opole oraz PKP Opole Główne – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Sklep mieści się na parterze biurowca, na którego tyłach znajduje się parking. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Uroczyste otwarcie obiektu odbędzie się 6 grudnia o godzinie 8:00. Będą mu towarzyszyć degustacje wędlin i hot-dogów, a także wiele ciekawych promocji. Dla pierwszych 100 gości przygotowano paczki ze słodyczami. W sklepie prowadzona będzie sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych dostępnych na stoiskach z owocami i warzywami, nabiałem oraz ciastami. Dostępny będzie również alkohol.

Odwiedziny nowego opolskiego sklepu to świetna okazja, by kupić mikołajkowe podarunki. W mikołajkowej ofercie sklepu znajdą się czekoladowe zestawy (3,99 zł za zestaw), świąteczna Kinder Niespodzianka (2,99 za sztukę), czekoladowy Mikołaj (2,49 zł za sztukę), a także świąteczne ozdoby, m.in. zawieszki (6,99 za 6 sztuk), lampki LED (9,99 zł za 1 opakowanie – 10 sztuk) oraz poinsecja w doniczce (9,99 zł za sztukę).

Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30-21:00, natomiast w niedzielę –od 9:00 do 20:00. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w nowo otwartej placówce sieci POLOmarket mogą składać CV u kierownika sklepu.tagi: POLOmarket, Opole,