Z rynku FMCG

Zaproszenie na finał konkursu „Zdrów jak ryba"

Wtorek, 05 grudnia 2017
Włoska marka Rio Mare wraz z ambasadorką firmy Anią Starmach ma przyjemność zaprosić na finał konkursu dla szkół podstawowych „Zdrów jak ryba". Organizowany przez Rio Mare konkurs na na celu propagowanie wśród dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz szerzenie wiedzy o podstawach prawidłowej, zbilansowanej diety.
Finał konkursu odbędzie się we wtorek 12.12.2017 w zwycięskiej Szkole Podstawowej nr 50 im. Królowej Jadwigi przy ul. Jagiellońskiej 7 w Warszawie, która wygrała rywalizację dzięki dogłębnemu i ciekawemu objaśnieniu wartości odżywczych przygotowanego przez siebie przepisu oraz ich miejsca i funkcji w zdrowej diecie. Startujemy już o 8:501

W czasie finału o zdrowej diecie i zdrowym gotowaniu opowie uczniom ambasadorka marki Rio Mare w Polsce Anna Starmach – jurorka polskich edycji MasterChęf oraz MasterChef Junior emitowanych w TVN, prowadząca autorskiego programu w TVN Style oraz autorka książek kucharskich i portalu kulinarnego. Ania poprowadzi również krótką zabawę mającą na celu utrwalenie przekazanych przez nią informacji, po czym wspólnie z wygraną w konkursie grupą przygotuje zdrowy posiłek na bazie tuńczyka.


tagi: Rio Mare, konkursu, Zdrów jak ryba,