Wiadomości

Firma „ANITA” ze statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego

Piątek, 01 grudnia 2017
Firma „Anita” – jeden z wiodących w Polsce producentów lodów i dań mrożonych wróciła z targów w Rzeszowie ze statuetką przyznaną przez Marszałka Województwa Podkarpackiego. „Anitę” nagrodzono w kategorii biznes za najciekawszą ofertę targową.
Aż 220 wystawców przyciągnęły w tym roku X Międzynarodowe Targi Biznes Żywność Medycyna Auto Flota, które na początku listopada odbyły się w Rzeszowie. To dziś największa impreza tego typu organizowana w południowo-wschodniej Polsce, na której prezentują się wystawcy z branży spożywczej, medycznej i świata biznesu.

Wydarzenie od lat uchodzi za jedną z najważniejszych platform, na której firmy prezentują swoje produkty, ale także pozyskują kontrahentów i rozwijają sieć kontaktów. Wydarzeniu oprócz targów towarzyszy także konferencja , której program wypełniają m.in. dyskusje. W tym roku udział w nich wzięło 100 uczestników. Wśród poruszanych problemów znalazły się  m.in. te związane z przyszłością handlu detalicznego w Polsce oraz bezpieczeństwem obiektów handlowych.

Jednym z wystawców targowych w tym roku była także firma „Anita”, od lat będąca jednym z wiodących producentów lodów oraz mrożonych dań mącznych (m.in. pierogów, pyz) w Polsce. Na specjalnie przygotowanym stoisku firma prezentowała w tym roku zarówno swoje marki własne produkowane pod logo „Anita”, „Pyza Polska” czy „Cafe Morani”, jak również produkty tworzone dla sieci handlowych.

Uczestnicy targów mogli lepiej poznać m.in. proces produkcji w „Anicie”, a także jakość wyrobów. Była także okazja, żeby poznać nowości m.in. lody bez laktozy i bez glutenu czy nowe smaki pierogów. Za swoją ekspozycję i ofertę targową firma została w tym roku nagrodzona statuetką Marszałka Województwa Podkarpackiego w kategorii biznes. Doceniono m.in. innowacyjność oferty „Anity”, a także jakość produktów i ich zróżnicowanie.

- Cieszy nas, że zauważono przede wszystkim nasze produkty, to jak szeroką i zróżnicowaną ofertę ma dziś „Anita” oraz  to jak jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby sieci handlowych w zakresie produkcji. Prezentacja targowa, z którą pojawiliśmy się w Rzeszowie była przekrojem i przeglądem tego co dziś najciekawszego dzieje się w naszej ofercie – mówi Grzegorz Mordalski, właściciel firmy „Anita”.tagi: ANITA, statuetka Marszałka Województwa Podkarpackiego,