Z rynku FMCG

Cisowianka Perlage partnerem Filharmonii Poznańskiej

Środa, 13 września 2017
Cisowianka Perlage od lat aktywnie wspierająca polską kulturę i sztukę. Od 4 lat jest partnerem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. W tym roku marka nawiązała współpracę z kolejną ważną instytucją kulturalną – Filharmonią Poznańską.
Tak jak Cisowianka, w tym i Perlage – jest perłą pośród polskich wód mineralnych, tak i nasza instytucja serwuje swym odbiorcom wiele muzycznych pereł z całego świata. Bardzo się więc cieszymy na idealnie współgrającą współpracę naszego tandemu, którą inaugurujemy w sezonie 70-lecia Filharmonii Poznańskiej - komentuje Wojciech Nentwig, dyrektor naczelny Filharmonii Poznańskiej. 

Wspieranie tak szanowanych instytucji polskiej kultury i sztuki jak między innymi Filharmonia Poznańska jest dla nas bardzo ważne – mówi Agata Berndt Wazelin, PR Manager Nałęczów Zdrój S.A. właściciela marki Cisowianka Perlage – Mamy nadzieję, że sezon 2017/18 będzie pierwszym z wielu, w których dane nam będzie współpracować z Filharmonią.tagi: Cisowianka Perlage, Filharmonia Poznańska, kultura, sztuka,