Kampanie i Promocje

Appetita w nowej edycji MasterChef’a!

Piątek, 08 września 2017
Na antenę TVN powraca kulinarne show MasterChef. Po raz kolejny uczestnikom będą towarzyszyć aromatyczne zioła i przyprawy marki Appetita. Premierowy odcinek szóstej edycji programu zostanie wyemitowany już 10 września o godz. 20.00.
Kuchnia MasterChef’a pełna ziół i przypraw Appetita

W nowej edycji popularnego show MasterChef uczestnicy z pewnością będą mieć ogromny apetyt na zwycięstwo i… przygotowywanie kreatywnych, aromatycznych potraw, które zachwycą jurorów. W przyrządzaniu popisowych dań i kulinarnych eksperymentach pomagać będą zioła i przyprawy marki Appetita, która kolejny raz lokuje swoje produkty w tym programie. Będą one towarzyszyć entuzjastom gotowania podczas wszystkich etapów programu – od castingów aż po odcinki finałowe.

Cały świat szuka MasterChef’a!

MasterChef to program, który do tej pory mogli obejrzeć mieszkańcy aż 35 krajów! Sekretem globalnej popularności show są prawdziwi entuzjaści gotowania, oryginalne, ekscytujące konkurencje z licznymi walorami edukacyjnymi i charyzmatyczni jurorzy. W szóstej polskiej edycji programu przy stole jurorskim ponownie zasiądą: Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Kulinarne zmagania zakończą się emocjonującym finałem w Australli, podczas którego nie zabraknie przypraw Appetita, a dania oceniać będą wybitne autorytety kulinarne – tamtejsi szefowie kuchni: Guillame'a Brahiniego, Rossa Lusteda i Martina Benna.

Appetita zaprasza do oglądania szóstej edycji programu MasterChef!

Start: 10 września
Emisja: 20:00, telewizja TVN


tagi: Appetita, MasterChef’a, kulinarne show, TVN,