Nowe placówki handlowe

Drogeria Hebe wzmacnia sektor beauty w Galerii Tarnovia

Wtorek, 11 lipca 2017
Od 7 lipca br. odwiedzający Galerię Tarnovia mogą korzystać z bogatej oferty kosmetycznej nowego salonu Hebe. Sieć drogerii, która należy do Jeronimo Martins, wyróżnia się przede wszystkim szerokim asortymentem marek na wyłączność, rozbudowanym portfolio kosmetyków do makijażu i produktami do pielęgnacji ciała, w tym profesjonalnymi kosmetykami stosowanymi w salonach kosmetycznych i SPA.
Zlokalizowany na parterze Galerii Tarnovia salon Hebe to przestronny, nowocześnie urządzony lokal. Sklep o powierzchni blisko 250 m kw. wyróżnia się nowoczesnym wystrojem wnętrza i spójną komunikację wizualną, świetnie wpisującą się w komunikację Galerii, a zarazem przyjazną dla klientów i poprawiającą komfort zakupów. Otwarciu towarzyszyła akcja promocyjna kart lojalnościowych. Po ich założeniu klienci mogli otrzymać bon na zakupy lub uzyskać dostęp do specjalnej oferty handlowej, dedykowanej wyłącznie Galerii Tarnovia.

Hebe to szósta marka urodowa w portfolio Galerii Tarnovia, a zarazem ósmy debiut w tarnowskim centrum od początku 2017 roku. Otwarcie drogerii wpisuje się w plan zmian i równoważenia oferty, który skutkuje dużymi wzrostami odwiedzalności centrum w ostatnich miesiącach.

Drogerie Hebe oferują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, w tym wiele produktów dostępnych na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Wśród marek dostępnych w sieci znaleźć można m.in. zapachy Jacques Battini i J. Del Pozo czy profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach kosmetycznych i SPA: Bandi, Beauty Lab, Purederm, Kallos.tagi: Drogeria Hebe, beauty, Galeria Tarnovia ,