Kategorie produktów

Trzy pytania do...

Wtorek, 13 czerwca 2017 Autor: Joanna Kowalska, HURT & DETAL Nr 06/136. Czerwiec 2017
Trzy pytania do Klaudyny Stanibuły, Brand Managera marki Gellwe i Fitella w firmie FoodCare kieruje Joanna Kowalska.
Sezon letni to czas lekkich deserów, najlepiej podawanych na zimno. Co marka Gellwe przygotowała na ten czas?

Można śmiało powiedzieć, że sezon letni już się rozpoczął, a wraz z nim – kolorowy szał na owoce letnie, które już królują na półkach sklepowych. Podczas ciepłych miesięcy – od maja do sierpnia – konsumenci chętniej sięgają po produkty, które są łatwe i szybkie w przygotowaniu. Wysokie zyski w sklepie przyniesie dobrze przygotowana oferta, obejmująca najchętniej kupowane produkty. Dlatego nie może w niej zabraknąć sernika na zimno i galaretki Gellwe.

Proszę opowiedzieć o wspomnianych produktach.

Sernik nieodłącznie kojarzy się z polską kuchnią. Pojawia się na stole podczas świąt, na niedzielnym obiedzie, w czasie uroczystości rodzinnych. Ciasto można przygotować na wiele sposobów, także na zimno. Ta wersja jest wybierana przede wszystkim w czasie ciepłych, letnich dni, kiedy konsumenci szukają lekkiego i delikatnego ciasta. Sernik  doskonale komponuje się z letnimi owocami i galaretką. Ze względu na łatwy sposób przygotowania, może być przyrządzony także przez dzieci, które coraz chętniej przyłączają się do swoich mam w przygodach kulinarnych. To również zdrowa propozycja ciasta, produkowana wyłącznie z naturalnych składników. Konsumenci najchętniej sięgają po sernik marki Gellwe, który jest niekwestionowanym liderem w swojej kategorii  (Nielsen, 2016).

Galaretki to najczęściej wybierane desery w upalne dni. Sprzedaż galaretek wzrasta w sezonie letnim, kiedy pojawiają się polskie owoce, np. truskawki, jagody, porzeczki i maliny. Galaretka jest bardzo prosta w przygotowaniu, doskonale komponuje się z owocami, bitą śmietaną Śnieżką i ciastami, dlatego ma swoich miłośników w każdej grupie wiekowej. Marka Gellwe przygotowała kolorową kompozycję pysznych i owocowych galaretek o smakach: truskawkowym, cytrynowym, wiśniowym, agrestowym, malinowym, brzoskwiniowym, pomarańczowym. Galaretki Gellwe zajmują czołowe miejsce w swojej kategorii.

Czym wyróżnia się marka Gellwe?

W kategorii deserów wygrywają marki, które cieszą się największym zaufaniem klientów. Marka Gellwe jest obecna na rynku od 1984 roku i od tego czasu stale gości w polskich domach. Kojarzy się z wysoką jakością produktów, a także naturalnymi składnikami, które od ponad trzech dekad polscy konsumenci wykorzystują do własnych deserów i wypieków. Siła tradycji, jakość i zaufanie klientów to najsilniejsze strony Gellwe. To sprawia, że nie tylko w okresie letnim Polacy sięgają właśnie po sprawdzone produkty Gellwe.


tagi: FoodCare, Gellwe, Fitella ,