Nowości

Orzeźwiająca Lemoniada Tymbark na lato

Piątek, 21 kwietnia 2017
Tymbark to stały towarzysz nadchodzących letnich, ciepłych dni – jak zawsze oferuje dawkę orzeźwienia i ulubionych owocowych smaków. Tym razem marka do oferty wprowadza wyjątkową lemoniadę – produkt idealny dla każdego, kto szuka nie tylko unikalnych połączeń smakowych, ale i popularnych produktów w oryginalnej formie.
Tymbark niezmiennie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nowa linia limitowanych napojów na lato to Lemoniady w trzech orzeźwiających smakach: jabłko-cytryna-mango, jabłko-cytryna-malina oraz jabłko-cytryna-limonka.

Lemoniada to odpowiedź marki na rosnącą popularność napojów tego typu oraz zainteresowanie unikatowymi produktami, które mają niepowtarzalny charakter dzięki wyjątkowym opakowaniom. Butelki kształtem przypominają cytrynę, która każdej lemoniadzie dodaje rześkości. Etykiety, dzięki połączeniu matowej tekstury z błyskiem, stylistyką wpisują się idealnie w najnowsze trendy i nawiązują do napojów o tradycyjnych recepturach. Pod każdą nakrętką znaleźć można oczywiście kultowe Tymbarkowe hasła, które tuż po otwarciu smakowitej lemoniady wprawią nas w dobry humor.

Dystrybutor: MWS
Cena sugerowana na półce: 1,59 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: 400 ml, opakowanie PET
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: zgrzewka, 12 szt.


tagi: Tymbark, Lemoniada,