Drogeria

Designer Parfums ogłasza współpracę nad perfumami z Jennifer Lopez

Poniedziałek, 10 kwietnia 2017
Prestiżowa firma kosmetyczna Designer Parfums ogłosiła rozpoczęcie współpracy nad perfumami ze znaną aktorką, piosenkarką, osobowością estradową i producentką Jennifer Lopez. Wraz z Dileshem Methą, prezesem i głównym dyrektorem wykonawczym w firmie Designer Parfums wspólnie opracują nową markę i strategię globalnego wzrostu franczyzy zapachów Lopez.
Jennifer Lopez osiągnęła oszałamiający sukces w świecie perfum. W 2003 roku wprowadziła na rynek premierowy zapach Glow by JLo, który do tej pory szczyci się mianem jednego z najlepszych debiutów perfum w historii i uważa się, że to właśnie ten sukces przyciągnął inne gwiazdy do świata zapachów. Od czasu pierwszego flakonu artystka wprowadziła na rynek 23 dodatkowe zapachy, tym samym sprawiając, że marka Jennifer Lopez Fragrance House osiągnęła status jednej z największych marek gwiazd na świecie.

"Jennifer od zawsze miała jasną wizję w zakresie perfum, co zaowocowało znajomością trendów i stworzeniem zapachów uwielbianych przez klientów, które jednocześnie przesiąknięte są jej autentycznością i wizją - skomentował Dilesh Mehta. - Zespoły w Designer Parfums są bardzo podekscytowane przyszłą współpracą z Jennifer i jej zespołem. Przyszłość tej współpracy z pewnością będzie długa, owocna i bardzo aromatyczna” - dodał prezes.

"Stworzenie własnej linii perfum było niesamowicie ubogacającym doświadczeniem kreatywnym. Cieszę się z nadchodzącej współpracy z Designer Parfums w zakresie dalszej ekspansji mojej marki Jennifer Lopez Fragrance House” - skomentowała sama Jennifer Lopez.

Firma Designer Parfums coraz bardziej liczy się na rynku luksusowych produktów kosmetycznych i specjalizuje się w tworzeniu, promocji, produkcji i dystrybucji ekskluzywnych zapachów i kosmetyków na całym świecie. Niezależnie od tego, czy marka tworzona jest od podstaw, czy przez przejęcie istniejącej działalności, połączenie innowacyjnych rozwiązań marketingowych z przemyślanym wykonaniem są podstawą sukcesu na skalę globalną.

Doświadczenie firmy Designer Parfums obejmuje kluczowe rynki perfum, włączywszy Europę, USA, Azję i Bliski Wschód. „Przez współpracę z Lopez wykorzystamy wartość obu marek do dalszego umocnienia naszej pozycji na tych rynkach oraz do wkroczenia na nowe obszary geograficzne - podsumowuje Dilesh Mehta. - Doświadczenie Designer Parfums ma przyczynić się do wkroczenia perfum Lopez w następny etap rozwoju i do umocnienia trajektorii wzrostu firmy w przyszłości” - dodał prezes.


Firma Designer Parfums coraz bardziej liczy się na rynku luksusowych produktów kosmetycznych i specjalizuje się w tworzeniu, promocji, produkcji i dystrybucji ekskluzywnych zapachów. Obecnie portfel firmy obejmuje 80 krajów, a działalność prowadzona jest pod postacią firm w bezpośrednim posiadaniu lub w ramach licencji. W portfelu firmy znajduje się szeroki wachlarz klasyków, a także marki perfum gwiazd i projektantów, włączywszy Jean Patou, Porsche Design, Aigner Parfums, Ghost, Jean Louis Scherrer, Naomi Campbell, Ariana Grande i teraz także Jennifer Lopez.źródło: PAP


tagi: Designer Parfums, Jennifer Lopez, kosmetyki,