Nowości

Lody firmy "Anita" w nowym wydaniu

Poniedziałek, 20 marca 2017
Firma "Anita" odświeża jeden ze swoich flagowych produktów. Od wiosny lody Dr Sook sprzedawane będą w nowych opakowaniach i z ulepszoną recepturą. W sklepach pojawi się także nowy smak Dr Sook'a.
Działoszyński producent lodów wchodzi w sezon z kilkoma zmianami w swoich flagowych produktach. Jedną z pierwszych jest ulepszenie lodów Dr Sook. Firma zdecydowała się na zmienić szatę graficzną opakowania squeeze Up podnieść jakość samych lodów, a także wzbogacić ich recepturę.

W efekcie Dr Sook w nowym wydaniu będzie miał procentowo większy udział naturalnych soków. Na rynku zadebiutuje także nowy smak Dr Sook'a - truskawka.

- W tym produkcie, podobnie jak w pozostałych z asortymentu "Anity", chcemy położyć większy nacisk na naturalne dodatki  owocowe, które znajdują się w lodach. Dzięki temu produkt jest bardziej przyjazny dzieciom, a także osobom, które poszukują naturalnych produktów - mówi Grzegorz Mordalski, właściciel firmy "Anita".

W ulepszonej recepturze lody pomarańczowe Dr Sook zawierają 26% naturalnego soku pomarańczowego, a lody truskawkowe 15% soku truskawkowego. Ulepszony został także smak lodów cola.

- Dr Sook to jeden z naszych kluczowych produktów typu squeez up, który ostatnimi laty cieszy się rosnącą popularnością, podobnie jak większość lodów wodnych. Zmiana jaką wprowadzamy jest więc niezbędna, aby produkt stał się jeszcze ciekawszy i konkurencyjny na rynku - mówi Grzegorz Mordalski.

Lody Dr Sook produkowane są pod marką "Anita" w 3 smakach: cola, pomarańcza i truskawka. Dostępne są w dużych sieciach handlowych oraz w wybranych dyskontach spożywczych na terenie całego kraju.tagi: Anita, lody, Dr Sook,