Kampanie i Promocje

Vegeta startuje z nową kampanią

Piątek, 17 marca 2017
W marcu ruszyła ogólnopolska kampania wspierająca markę Vegeta. Reklamy w telewizji, prasie oraz internecie pokazują konsumentom nową twarz marki – pełną energii i kreatywności – oraz podkreślają, jak wiele przyjemności można czerpać z gotowania.
6 marca wystartowała ogólnopolska kampania telewizyjna. We wszystkich kluczowych stacjach telewizyjnych emitowany jest nowoczesny spot promujący nowość produktową –  Vegetę do mięs – oraz prezentujący szeroką gamę innych produktów Vegeta.

Spoty Vegety do mięs można zobaczyć również na kanale YouTube. Podkreślają one naturalność produktu jako odpowiedź marki Vegeta na aktualne trendy żywieniowe. Pełne kulinarnych inspiracji treści w internecie, m.in. w mediach społecznościowych, pokazują także bogate zastosowanie nowego produktu oraz innych z portfolio marki.

W ramach prowadzonej kampanii Vegeta obecna będzie również w prasie, gdzie umieszczone zostały porady kulinarne i inspirujące przepisy z wykorzystaniem produktów marki. Uzupełnieniem działań w mediach będą kampanie outdoorowe oraz stoiska z hostessami promującymi Vegetę w sklepach.

Marka Vegeta to synonim gwarancji sukcesu kulinarnego, za którym stoi wyjątkowy smak, wysoka jakość, doświadczenie i zaufanie konsumentów. Vegeta do mięs to nowość w ofercie marki, stanowiąca wyjątkową kompozycją warzyw, ziół i wyrazistych przypraw. Do produkcji jednego, 170 gramowego opakowania, użyto aż 750g świeżych warzyw, natomiast w opakowaniu o pojemości 75g użyto ich aż 330g. Przyprawa nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych barwników, konserwantów ani dodatku mąki.tagi: Vegeta, ogólnopolska kampania,