Kampanie i Promocje

Wielka promocja urodzinowa Velvet na 20 urodziny marki

Wtorek, 14 marca 2017
Marka Velvet istnieje od 20 lat i bardzo dynamicznie się rozwija. Produkty Velvet wprowadziły Polaków w 1997 roku do krainy miękkości i komfortu. Marka jest powszechnie znana i ceniona za swoją miękkość i delikatność. W 2017 roku Velvet świętuje 20 urodziny i zaprasza konsumentów do celebrowania tego wyjątkowego jubileuszu poprzez udział w loterii konsumenckiej „Promocja Urodzinowa Velvet”. Ogólnopolska akcja promocyjna rozpoczęła się 1 marca i będzie trwała do 9 maja 2017 roku. Można w niej wygrać samochód marki Honda CR-V i bardzo wiele nagród pieniężnych.
Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić dowolny produkt marki Velvet. Jest to niezwykle łatwe i wygodne ponieważ takich produktów używamy codziennie. Ręczniki papierowe, płatki i patyczki kosmetyczne, chusteczki higieniczne i uniwersalne, nawilżany i tradycyjny papier toaletowy, a także chusteczki nawilżane dla dzieci Velvet zapewniają komfort, świeżość i czystość każdego dnia, o każdej porze roku, w domu, w pracy, na spacerze, w podróży. Produkty Velvet towarzyszą Polkom i Polakom w codziennych zadaniach, a także w chwilach relaksu np. podczas rodzinnych spotkań. Po zakupieniu dowolnego produktu Velvet należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.swiatvelvet.pl lub wysłać sms na numer podany na opakowaniu. Jest o co walczyć. W promocji urodzinowej Velvet można wygrać nagrody pieniężne i samochód marki Honda CV-R.

W loterii jest aż 11 losowań – 10 losowań cotygodniowych oraz losowanie finałowe, które odbędzie się w połowie maja. W każdym tygodniu Velvet rozdaje 10 000 zł. Dwadzieścia wylosowanych osób otrzyma kartę o wartości 500 zł. W finałowym losowaniu jest do wygrania jeszcze więcej pieniędzy. Nagroda główna to wszechstronny, stylowy, przestrzenny i komfortowy SUV - Honda CR-V, ucieleśnienie przygody i wolności. Dodatkowo zostanie wylosowanych 5 nagród pieniężnych o łącznej wartości 25 000 zł.

O loterii „Urodzinowa Promocja Velvet” marka informuje w telewizji, na opakowaniach wybranych produktów, w sklepach oraz na profilu marki Velvet na Facebooku.

www.swiatvelvet.pltagi: Velvet, promocja urodzinowa,