Konkursy

Powitanie wiosny z Lodami Bonano

Poniedziałek, 13 marca 2017
„Witamy wiosnę z Lody Bonano” – to hasło kolejnego konkursu jaki ogłosiła największa sieć lodziarni franczyzowych w Europie. Jest on skierowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych i ich nauczycieli. Jak wziąć w nim udział? Wystarczy zrobić oryginalną wersję Marzanny.
Tegoroczna zima chyba wszystkim dała się już we znaki i każdy (większość) z nas marzy o ciepłych i słonecznych dniach. Marka Lody Bonano zachęca, aby razem pożegnać mroźną porę roku i rozprawić się z nią raz na zawsze. A ponieważ powszechnie wiadomo, że pożegnanie zimy nie może odbyć się bez utopienia kukły, która jest symbolem ustępującej zimy, marka Lody Bonano w tym roku proponuje wykonanie jej w sposób nietypowy.

- Choć nasze lodziarnie jeszcze nie są otwarte, to my nie dajemy o sobie zapomnieć, fanom naszych lodów proponujemy kolejną , wspólną zabawę. Zachęcamy, aby tegoroczne Marzanny przypominały bohaterów naszej marki, czyli Fruzię i Bonanka. Chcemy prosić dzieci, aby poruszyły swoją wyobraźnię i wymyśliły oryginalne hasło, które pożegna zimę i powita długo oczekiwaną wiosnę – mówi Sylwia Korpacz, odpowiedzialna za marketing sieci Lody Bonano i dodaje:

- Liczymy na to, że propozycja wspólnej zabawy spotka się z uznaniem zarówno dzieci, ich nauczycieli jak również rodziców. Konkurs ma na celu nie tylko huczne powitanie wiosny i doskonałą zabawę. Chcemy tym samym zwrócić uwagę na bezpieczeństwo najmłodszych na drogach. W związku z tym zwycięskie klasy otrzymają w nagrodę zestaw atrakcyjnych breloczków i elementów odblaskowych. To sprawi, że uczniowie będą jeszcze lepiej widoczni na drogach, a co za tym idzie bezpieczniejsi – mówi Sylwia Korpacz.

Zasady udziału w zmaganiach o najlepszą Marzannę w stylu „Bonano” są bardzo proste. Zdjęcia nowoczesnych kukieł opatrzone hasłami witającymi wiosnę, poszczególne klasy muszą opublikować na lokalnych, facebookowych profilach lodziarni, które znajdują się w ich miastach. Należy je umieścić w komentarzu pod postem konkursowym w terminie od 20 do 22 marca. Klasa, która zbierze najwięcej polubień otrzyma nagrody. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie www.lodybonano.pl

tagi: Lody Bonano, konkurs,