Kategorie produktów

Rekordowe Ptasie Mleczko® hitem tegorocznego Dnia Czekolady

Wtorek, 13 września 2016 HURT & DETAL Nr 09/127. Wrzesień 2016
W niedzielę 4 września odbyła się czwarta edycja Międzynarodowego Dnia Czekolady połączona z obchodami 80. urodzin pianek Ptasie Mleczko®. Z tej okazji E.Wedel przygotował w trzech miastach specjalne niebiańskie strefy.
Na Placu Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki zostały ustawione: ogromny dmuchaniec i wielka trampolina, dzięki którym każdy mógł się poczuć jak gdyby był w niebie. Przy Galerii Krakowskiej stanęło kino z efektami specjalnymi, które przeniosło uczestników w magiczny świat czekolady i dostarczyło moc dziecięcej radości. Z kolei we Wrocławiu goście zostali zabrani w podróż do nieba i na wysokości kilkunastu metrów mieli możliwość skosztować smaku niebiańskiej przyjemności, podziwiając jednocześnie panoramę miasta.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie Wedel zapewnił uczestnikom tegorocznego święta pozwalając im przenieść się w świat dziecięcej radości i niebiańskiej lekkości. Goście, szczególnie najmłodsi, chętnie wskakiwali do olbrzymiego pudełka pianek Ptasie Mleczko®, korzystali z trampoliny do nieba, a także brali udział w wielu konkursach ze słodkimi nagrodami. Dzień Czekolady dał również niepowtarzalną okazję degustacji oryginalnej pianki nieoblanej czekoladą, o którą tak często pytają się miłośnicy wedlowskich przysmaków.

Najwięcej dziecięcej radości wzbudził finał tegorocznego Dnia Czekolady i 80. urodzin pianek Ptasie Mleczko®. Pod okiem Maestro Czekolady E.Wedel Janusza Profusa została przygotowana największa w historii pianka o wadze ponad 100 kg, którą chętnie zajadało się ponad 1000 osób.


tagi: Ptasie Mleczko, Dni Czekolady,