Nowości

ARGO – słodycze z Łańcuta z nowościami na ISM w Kolonii

Środa, 10 lutego 2016
Targi ISM, największe na świecie wydarzenie branży słodyczy, dobiegły końca. Swoje produkty zaprezentowało na nich ponad 1500 wystawców, a wśród słodkich premier nie zabrakło wyrobów firmy Argo – producenta słodyczy z Łańcuta.
„W targach ISM uczestniczymy regularnie od kilkunastu lat. Za każdym razem dokładamy starań, aby zaskakiwać przemyślanymi nowościami. Podczas tegorocznej odsłony ISM, przedstawialiśmy nadziewany soczystą gumą do żucia lizak GUM POP Cherry. Jesteśmy zadowoleni, bo pierwsze opinie na jego temat są bardzo korzystne. Wierzymy, że delikatny smak wiśni przypadnie do gustu szerokiemu gronu konsumentów” – mówi Daniel Argasiński, Dyrektor Zarządzający.

„Kolekcja nadziewanych cukierków Drop’s, Sweet&Sour oraz Choco Mint, to niekwestionowani bohaterowie ostatnich targów. Produkty te funkcjonują na rynku od zaledwie kilku miesięcy, a już teraz cieszą się całkiem sporą popularnością” – mówi Grzegorz Kaleciński, Dyrektor ds. eksportu.
 
Argo – słodycze z Łańcuta, to jeden z największych polskich producentów lizaków i cukierków. Bogate portfolio firmy jest systematycznie udoskonalane i rozwijane. Produkty firmy można kupić m.in. w Austrii, Czechach, Niemczech oraz w Grecji. Argo oferuje szeroką gamę słodyczy od twardych karmelków, poprzez cukierki i lizaki nadziewane (także gumą balonową), czekoladki, a także tworzone ręcznie i z niezwykłą precyzją wyroby świąteczne i okazjonalne (w tym baranki wielkanocne lub walentynkowe lizaki).tagi: Argo, słodycze, ISM, Kolonia,