Wiadomości

Nowe komiksowe czasopismo Zozomix dla najmłodszych

Czwartek, 19 czerwca 2008
 Pod koniec maja br. na rynku ukazał się nowy tytuł czasopisma dla dzieci „Zozomix" wydawany przez Egmont Polska dla Mieszko S.A. i poświęcony marce ZOZOLE.

Miesięcznik „Zozomix" skierowany jest do chłopców i dziewczynek w wieku 10-14 lat, interesujących się grami na PC, gadżetami IT, Internetem oraz światem komputerów. Czytelnicy znajdą w nim także opisy filmów, gier, muzyki szeroko pojętego lifestyle'u, a także komiks rysowany techniką 3D. Do pisma dodawane będą 2 prezenty - płyta CD z pełną wersją gry komputerowej i wersjami demo kilku innych gier oraz słodycze marki Zozole.

 

Czasopismo zawiera następujące działy: ZOZOLE TRENDY, TEMAT MIESIĄCA, GRY PC, BOYS AND GIRLS CORNERS, KONTROWERSYJNY TEMAT..., NA WESOŁO, KONKURS, CIEKAWI LUDZIE MUZYKI I FILMU, CO NA DYSKU oraz cykl „ZOZOLAK HELP!".

 

Wprowadzenie tytułu na rynek wsparte zostało kampanią reklamową w telewizji oraz w tytułach czasopism dla dzieci. Trwała ona od 24 do 31 maja i objęła kanały dziecięce - Cartoon Network, Jetix, Jeix Play, Zig Zap oraz kanały muzyczne - MTV i VIVA.

 

Część pierwszego numeru miesięcznika „Zozomix" została przekazana dzieciom z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Odbyło się to podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka - Mieszko S.A. było jednym z jej sponsorów.

 

Magazyn „Zozomix" jest miesięcznikiem o nakładzie 80 tys. egzemplarzy. Objętość magazynu - 32 strony, cena: 5,99 zł (wraz z płytą i słodyczami).

 

tagi: Mieszko, Zozole,