Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia produktów do V edycji konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" przyjmujemy do dnia 31 stycznia 2015 roku. Laureatów poznamy w dniu 21 maja 2015 roku, podczas uroczystej gali.

Nowości

Środa, 23 stycznia 2008

Goplana - Śliwki w czekoladzie w nowej odsłonie

W listopadzie w sklepach pojawiły się nowe odświeżone opakowania Śliwek w Czekoladzie. Eleganckie połączenie tonacji fioletu i brązu ozdobione zostało delikatną grafiką i nowym logotypem charakterystycznym dla całej linii produktów Goplany. To nowy wizerunek znanych od pokoleń, pachnących słońcem owoców śliwek oblanych prawdziwą czekoladą.

Śliwki w czekoladzie to doskonały prezent, przekąska do kawy na spotkaniu z przyjaciółmi. Doskonały smak i eleganckie opakowanie są powrotem do najwyższej jakości i najlepszych smaków wyrobów produkowanych w fabrykach Goplany od prawie 100 lat.

Śliwki również te w czekoladzie posiadają wiele walorów zdrowotnych. Są dobrym źródłem potasu, błonnika i żelaza. Zawierają witaminę B6 i E (cenny przeciwutleniacz, który pomaga chronić komórki przed zniszczeniami spowodowanymi przez wolne rodniki, oraz pomagać opóźniać niektóre efekty starzenia jak np. powstawanie zmarszczek).  Taka słodka przekąska jest zdrowa i smaczna. 
 

Producent: Jutrzenka S.A.
www.jutrzenka.com.pl


Śliwki w czekoladzie, Opakowanie 200g,
KOD EAN: 5900352005249
Sugerowana cena detaliczna: 8.90 zł

tagi: Goplana,śliwki w czekoladzie,

Podpis lub email (podany podczas rejestracji):
Hasło: (jeśli nie podasz hasła, przy Twoim komentarzu pokaże się numer IP.)
Dodaj swój komentarz:
podaj wynik działania 9 + 9: